Timer has expired!

İndİrİm sadece sayaç
dolana kadar geçerlİ!

Bu ilginç mesaj, erkeğin senden başka hiç kimseyi DÜŞÜNEMEMESİNİ sağlıyor... Hem de sonsuza dek!

İnanmıyor musun? Videoyu sonuna kadar izle ve sistemin nasıl işlediğini öğren.

Telefonunu kullanarak erkeğin ilgisini ilk günkü gibi arttıracaksın.
Senden uzaklaşmasına sebep olan mesajlaşma hatalarını öğreneceksin.
Seni özlemesi için mesajlarında ne yazman gerektiğini öğreneceksin.

Yanından Ayırmadığı TEK Cihazla Onun İlgisini Nasıl Kontrol Edeceğini Öğrenmek İstiyor musun?

Artık yirminci yüz yılın sonuna geldik. Teknoloji ve dünya değişiyor. Bu bir sır değil! Değişim sürecinde partnerin de etrafa adapte oluyor. Öyle değil mi? 

Peki yanından ayırmadığı ve 7/24 onunla olan tek iletişim aracı hangisi? Telefonu. Bu kadar basit ve net. 

Dolayısıyla bir kadın, telefonunu ve mesajlaşmayı nasıl kullanacağını bilirse, erkeğin ilgisine de hakim olacaktır. Gönderdiğin her hatalı mesaj ya da davranış, onun senden uzaklaşmasına sebep olur. 

Peki yaptığım yüzlerce danışmanlık seanslarından örnek alarak çıkardığım sistemi seninle paylaşmamı istiyor musun? Bu sistem, karşındaki erkeğin ilgisini sürekli canlı tutmanı sağlayacak. Sadece telefonunu kullanarak... 

Aşık Edici Mesajlaşma e-programı, 209 sayfalık bir e-kitaptan ve 64 dakikalık 3 bonus video eğitiminden oluşuyor. Detaylarını öğrenmek ister misin? 

1. Bölüm - Erkek Psikolojisinin Sırları

Onu her şartta anlaman için erkeklerin psikolojisi hakkında 8 sırrı öğreneceksin. Bu sırlar bilimsel araştırmalara dayanıyor. 

2. Bölüm - Mesajlaşmanın 10 Temel Kanunu

Mesajlaşmayı kullanırken, dikkat etmen gereken bazı bilgiler. 10 temel kanuna uyarsan, bundan sonra yanlış yapman mümkün değil.

3. Bölüm - Erkeği Kalbinden Vuran Mesajlaşma Formülü

Bu bölümde öğreneceğin formül, erkeklerin psikolojisine dayanıyor. İlgisini istiyorsan, bu formüle sürekli dikkat etmen gerekiyor. 

4. Bölüm - Mesajlaşırken Yapılan Ciddi Hatalar

Senden soğuduğunu hissettin mi hiç? Cevabın evetse, büyük ihtimalle bu bölüme öğreneceğin hataları yapıyorsun. Bundan sonra yapma.

5. Bölüm - Ortadan Kaybolan Adam

Güzel başlayan bir ilişkide, erkek neden ortadan kaybolur? Bir yazar, bir yazmaz? Bu bölümde, ilgisinin kopmaması için ne yapman gerektiğini öğreneceksin. 

6. Bölüm - Davranışını Anlamanın Rehberi

Bazı erkeklerin davranışına anlam veremeyebilirsin. En sık karşılaşılan 9 davranışın ne anlama geldiğini bu bölümde öğreneceksin.

7. Bölüm - Erkeğin Kalbini Eritecek Mesajlar

Bu bölümde erkeği hipnoz edercesine ilgisini arttıracak mesajlaşma örneklerini keşfedeceksin. Sadece kopyala yapıştır yapman yeterli. 

choose your image

Bonus 1 - "Telefon Stratejisi" Video Eğitimi

“Alo” dediğin ilk andan itibaren, adamın tüyleri diken diken olacak. Eğitimdeki sırları kullanarak, her kelimeni dikkatle dinlemesini sağlayacaksın.

choose your image

Bonus 2 - "Erkekler Neden Terk Eder" Video Eğitimi

Erkeklerin neden geri adım attığını keşfedeceksin. Başına bir daha gelmemesi için ne yapman gerektiğini öğreneceksin.

choose your image

Bonus 3 - "Kaçan Kovalanır" Video Eğitimi

Kovalayan taraf olmamak için ne yapman gerektiğini öğreneceksin. Gerçek şu… Erkeğin seni kovalamaya başlayacak.


Aşık Edici
Mesajlaşma E-Programı

€9.90

TEK ÖDEME - STANDART FİYAT 659 TL 

Aşık Edici Mesajlaşma E-Kitabı 

(Standart Fiyat 149 TL)


"Telefon Stratejisi" Video Eğitimi 

(Standart Fiyat 170 TL)


"Erkekler Neden Terk Eder" Video Eğitimi 

(Standart Fiyat 170 TL)


"Kaçan Kovalanır" Video Eğitimi 

(Standart Fiyat 170 TL)

Timer has expired!

30 Günlük İade HAkkınız Var.

Alkan Bey'i tanımadan önce, karşımdaki insana kendimi feda ediyordum Onu dünyanın merkezine koyuyordum. Eğitimlerden sonra her durumu yönetebilecek bir farkındalık yaşadım. Yöntemini bilirsem her şeyle bai edebilecek bir güç hissettim.

Alkan Bey'in eğitiminlerini öneriyorum çünkü anlattıkları çok samimi. Yakın arkadaşınla konuşurmuşçasına rahatlatıcı. 

Sevinç G. - Katılımcı

Sıkça Sorulan Sorular

Ödeme Neden Euro Kurunda? Şirketimiz Almanya bazlı olduğu ödemeleri Euro kurundan almaya karar verdik. Güncel kur sürekli değiştiği için muhasebe açısından kolaylık olması için böyle bir karar aldık.
Videoda Fiyat 49.90TL Olarak Görünüyor. Neden Şimdi 9.90€ Yazıyor? - Bu program 2019'un ortalarında ilk çıktığında, fiyatı 49.90 TL olarak belirlenmişti. Ancak 2020'den sonra fiyatı 9.90€ olarak değiştirildi. Şirket Almanya'ya taşındığı için bu değişiklik gerçekleşti.
Programa Ne Zaman Ulaşacağım? Bu eğitim %100 dijitaldır. Yani ödemenizi tamamladıktan sonra, üyelik alanına yönlendirileceksiniz. Bu bir web sayfasından oluşmaktadır. O gizli alandan büyük eğitim programını indirebilirsiniz. Dolayısıyla katılımı gerçekleştirdikten sonra 5 dakika içerisinde programa başlayabilirsiniz.
Programı Beğenmezsen Ne Olacak? - Programın içeriğini beğenmediğinizde, 30 günlük iade hakkınızı kullanarak, ödediğiniz ücretin tamamını (yani €9.90'ı) geri alabilirsiniz. İade hakkının düştüğü sadece iki durum var: 

Programın içerisinde anlatılan yazılı egzersizlerden en az 1 tanesini yapmanız gerekiyor. Yaptığınıza dair bir fotoğraf çekip, destek[@]alkanozturk.com mail adresine e-posta göndermelisiniz. Ayrıca programın ve e-kitabın %50'sinden fazlasını inceleyip iade istediğiniz, bu hakkınız geçerli olmayacak. 
Alkan Bey'e Birebir Ulaşacak mıyım?- Bu program, Psikolog Alkan Öztürk tarafından yapılmış dijital bir eğitimdir. Dolayısıyla Alkan Bey'in fikirlerine ve düşüncelerine her zaman erişim hakkınız olacak. Ancak birebir danışmanlık programı olmadığı için, devamlı erişim hakkınız olmayacak. 
Banka Havalesi Kabul Ediyor musunuz? - Sistemimiz sadece kredi kartı ödemelerini kabul ediyor. Banka kartları ve havale geçerli değil. Kredi kartınızı kullanarak 5 dakika içerisinde eğitime erişiminiz olacak. 

Telif Hakları Saklıdır © Alkan Öztürk Danışmanlık. Gizlilik Şartları