“Onsuz yapamıyorum.”

“Sen olmadan yaşayamam.”

“Lütfen geri dön.”

Böyle cümleleri kullandığın oldu mu? Şunu sana açık açık söyleyebilirim:

Birine muhtaçlık gösterdiğin anda, o kişinin gözündeki çekiciliğin inanılmaz derecelerde yıpranır. “Ya gel… Üzülme bitanem.” gibi bir tepkiyle karşılaşsan bile, emin olabilirsin ki sana karşı saygısı düşmüş vaziyette.

“Ya Alkan, birini sevmek suç mu?” bana bunu söyleyen birisi vardı… Hangi kanalda bilmiyorum ama bu tepkiyi aldığımı biliyorum.

Şunu söyleyeyim kardeşim: Birini sevmek ile birine bağımlı olmak arasında dünyalar kadar fark var. Bağımlı olan insan, hastadır.

Seven insan, sadece güzel duygularını paylaşır.

Anlaştık mı?

He duyguları paylaşmak derken… Açıkçası bundan öteye de gidemezsin.

Örnek vereyim… “Erkeği Etkilemenin Yolları” diyoruz mesela. Bu konuyla alakalı çok soru gelir.

Üç beş acayip uçuk teknik uygulayarak, dualar ederek, büyüler yaparak, meleklerle konuşarak hiçbir insanı etkilemen mümkün değil. Maalesef buna inanıp, o yolları takip eden insanlar var.

Fakat “Beni heyecanlandırıyorsun.” diyerek bir çok erkeğin dikkatini ve ilgisini çekebilirsin.

Burada ne yaptık?

Duygularını paylaştık.

Herneyse… Geçtiğimiz hafta inanılmaz videolar paylaştım. Tabii YouTube kanalımda paylaştım. Belki daha haberin olmamıştır ama bu yazıya ek olarak paylaştığım bütün videoları burada yayımlamak istedim. Buyur:

Birine Bağımlı Olmadan Nasıl Mutlu Olunur?

İçindeki Korkuların Çıkmasına İzin Ver:

Bu videoda, herkesin içindeki korkulardan bahsedeceğim. İçinde çıkmayı bekleyen büyük bir güç var. Fakat bazı engellerden dolayı buna izin vermiyorsun. Ne yapman gerektiğini öğreneceksin.

[Dikkat] Kendini Sabote Ediyor Olabilirsin:

Başına gelen küçük kazalar, hastalıkların… Bunların her biri bir şanssızlık olmayabilir. Hatta tam tersi, kendine kendine (bilinçsizce) yaptığın sabote yöntemlerin olabilir. Bunu düşünmüş müydün? Upper Limit Problem dediğimiz fenomeni keşfedeceksin.

Sevgililer Gününe Özel – Aşk Hayatının Gidişatını Nasıl Değiştirirsin?

Bu video, sevgililer gününe özel çekilmiştir. Sevgililer günün asıl anlamını keşfedeceksin. Durumun ne olursa olsun, işlerin gidişatını değiştirmeyi öğreneceksin.

Her An Kaybettiğin Tek Şey:

Parasına sıkı sıkı sarılan insanların en büyük hatasını keşfedeceksin. Daha doğrusu, her şeyden önemli tek varlığımızdan bahsedeceğiz… Zaman. Ataletten kurtulmak istiyorsan bu videoyu izlemelisin.


Alkan Öztürk
Alkan Öztürk

En Sevdiğin Psikoloğun & Aşk Akademi'nin Kurucusu. Hayatının her alanında mutlu olmak istiyor musun? ;) O halde beni Instagram üzerinden takip et: @alkanztrk

Leave a Reply

Your email address will not be published.