Aşık Edici Mesajlaşma E-Programı

E-Kursa katılım formu

Güvenli Ödeme Formu


Kursiyer Kayıt Bilgileriniz

Ödeme Bilgileriniz

3 Aylık Silver Üyelik

Ekstra üyelik tercih ediyor musunuz? Çöken İlişkini Kurtar E-Kursu, Ömür Boyu Seninle Olsun E-Kursu, Erkeğin Aşkla Yaklaşsın E-Kursu, Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk E-Programı ve Güçlü Kadının 10 Sırrı -> Bütün bu kurslara 3 aylık erişim hakkı kazanmak için, tek seferlik 39,95€ ödeyerek katılabilirsiniz. Hepsini teker teker siteden alırsanız, toplamda 450€ olur. Bu tek seferlik bir tekliftir, tekrarı olmayacak. 

İstemiyorsanız, kutucuğu işaretlemeyiniz.

Alışveriş Özeti

"Ödemeyi Tamamla" butonuna tıklayarak online alışveriş sözleşmemizi onaylıyorsunuz.

Sıkça Sorulan Sorular

Program Gerçekten Faydalı mı?

Tahmin ediyoruz ki, programın ne kadar etkili olduğundan şüphe duyuyorsun. "Acaba boşuna mı para vereceğim?" ya da "Ya paramın karşılığını alamazsam?" diye düşünüyor olabilirsin. Bu düşüncelerini çok iyi anlıyorum. 

Sayfadaki müşteri yorumlarına ya da Instagram hesabımıza bakabilirsin. Bazı insanlar fayda görüyor. Görmeyenler için 30 günlük iade hakkımız var.

Üyelik Ücreti Neden Euro Kurunda?

Şirketimiz Almanya'da konumlanıyor. Dolayısıyla vergilendirilmesini doğru yapmak için, Euro kurundan ödeme alıyoruz. Kredi kartınız Türkiye'den ise, hiç sorun yok. 

Ödemeniz, kartınızdan TL olarak güncel kurdan çekilecektir. Hata yaşanırsa, bankanızla konuşup yabancı kur ödemelerine izin almanız tavsiye edilir. 

Ya Eğitimden Fayda Görmezsem?

Tabii ki aklından geçiyor: "Hadi eğitime katıldım ve inceledim diyelim. Ancak hiç bir fayda görmedim. Bu durumda ne yapacağız?" diye düşünüyor olabilirsin. 

Hiç merak etme, 30 günlük iade hakkın bulunuyor. Biz haber verdiğinde, ödediğin ücreti iade edeceğiz. 

30 Günlük İade Nasıl İşliyor? 

İade hakkı eğitimden öğrendiklerini uygulayan, fakat sonucunda fayda görmeyen kursiyerler için geçerlidir. 

Dolayısıyla 30 gün içerisinde, egzersizleri tamamladığını kanıtlayarak (fotoğraf, ekran kaydı), fayda görmediğini belirterek iade isteyebilirsin. 

Bilgi hırsızlığından korunmak adında böyle bir şart koşuyoruz.

Alkan Bey' Birebir Ulaşacak mıyım?

Bu bir online eğitimdir. Psikolog Alkan Öztürk'ün birebir danışmanlık programı da bulunuyor. Dolayısıyla daha yakın bir destek istiyorsanız, danışmanlığa başvurmanız önerilir. 

Ancak programla birlikte katılacağınız Facebook grubumuz var. Sorularınızı oradan sorduğunuzda, Alkan Bey cevap verecektir.

Programda Diğer Online Eğitimler Mevcut mu?

Aşık Edici Mesajlaşma programının dışında diğer online kurslarımız, bu eğitime dahil değildir (Çöken İlişkini Kurtar, Maksimum Özsaygı vs.). Diğer eğitimlere katılmak için 3 aylık Silver üyeliği almalısınız. Bilgi için destek[@]alkanozturk.com adresine mail gönderiniz. 

2020 © Alkan Ozturk Coaching & Consulting. Telif Hakları Saklıdır.