Partnerinin Bazı Davranışlarına Anlam Veremediğin Oluyor mu?

Bütün ilişkilerde karşılaşacağın sadece 5 erkek tipi var. Partnerinin hangi kategoride olduğunu görünce, onun bazı "dengesiz" davranışlarına anlam verebilirsin. 1023 kişinin satın aldığı Aşık Edici Mesajlaşma e-kitabının 2. bölümünde bu konuyu anlatıyorum. Ücretsiz okumak ister misin?

1. Adım

İsmini ve güncel E-posta Adresini aşağıdaki bölüme gir. (PDF formatında ücretsiz gönderilecek)

ACELE ET! Sınırlı Bir süre İçin geçerli

Psikolog Alkan Öztürk tarafından yazıldı

İlişkiler Psikolojisi alanında 2014 senesinden beri çalışmalar yapıyor. 2019 senesinin Ekim ayında çıkardığı Aşık Edici Mesajlaşma programı, kısa bir süre içerisinde 1000'in üzerinde satıldı. 

Her gün binlerce kadına, ilişkiler alanında çeşitli içerik formatlarıyla destek oluyor. 

İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji bölümünden mezundur.

Psikolog Alkan Öztürk

Katılımcılar ne düşünüyor?

2. Bölüm İçeriği - İlişkilerde 5 Erkek Tipi

Bütün İlişkilerde karşılaşacağın sadece 5 erkek tipi var. İlişkide daha mutlu olmak için onun ne istediğini anlaman gerekiyor. E-kitabın ücretsiz bölümünde bu 5 erkek tipini öğreneceksin.

PDF olarak e-posta adresine gönderilecek.

1. SIR

5 Erkek Tipi

Her bir erkek tipi, ilişkiyi kendi inanç sistemlerine göre yaşıyor. Bu bilgi, kendi partnerinin bazı davranışları neden sergilediğini anlamanı sağlayacak.

2. SIR

Hangi Erkek Tipi İlişki Yaşamaya Daha Uygun?

Üzülerek söylüyorum, bazı erkek tipleri ilişkiye daha yatkın olur. Diğerleriyle maalesef sürekli problemler yaşarsın. Partnerinin ne kadar uygun olduğunu anlayacaksın.

3. SIR

Üçüncü Erkek Tipine Dikkat! 

Maalesef okuyucularımdan bir çoğu, 3. tipteki erkekleri hayatlarına çekmekte ustalar. Hani 1 gün yanında olup 3 gün ortadan kaybolan adamlar. 

4. SIR 

Sen Hangi Kategoriye Giriyorsun?

Bu bölümde anlayacağın önemli kavramlardan biri de, senin hangi kategoriye girdiğin. Bu şekilde ilişkideki ihtiyacını daha net anlayacaksın. Partnerine kendini daha iyi anlatacaksın.

© Copyright Alkan Ozturk Coaching | Consulting. Gizlilik Şartları

ÜCRETSİZ BÖLÜMÜ İNDİR

Sadece ismini ve en güncel e-posta adresini girmen yeterli. Dosyayı PDF formatında mailine göndereceğiz.

Gizlilik sözleşmesinde belirtildiği gibi, e-posta adresiniz sistemimize kaydediliyor. Bu bilgileri girerek, size e-posta ile ulaşmamıza izin veriyorsunuz. Abonelikten çıkmak dilediğiniz an mümkündür.

Close