Çekim Enerjini Yükselt Workshop

kaydın başarıyla tamamlandı

Teşekkür Ederiz! 

Lütfen bu sayfayı detaylıca okuyun.

Kendini mental olarak hazırla

Yakında Başlıyor

Çekim Enerjini Yükselt Online Workshop'una başarıyla katıldın. Bundan sonra hayatın eskisi gibi olmayacak. Tamamen bir transformasyon sürecine gireceksin. İlk videoyu 29.02.2020 tarihinde e-posta kutuna göndereceğiz. Bu yüzden doğru email ile kayıt olduğuna dikkat et. 

E-posta kutuna onay e-maili gelmiş olmalı. Spam kutusuna bakıver. Eğer bizden bir makbuz e-postası aldıysan, doğru e-maili girmişsin demektir. Hiçbir e-posta yoksa destek@alkanozturk.com adresine bir mail gönder.

Başlamadan Önce Yapman Gerekenler

Aklında Hiçbir Soru Kalmasın

Aşağıda yazanları bilgileri dikkatlice oku lütfen.

Workshop Süreci Nasıl Geçecek?

Bu Workshop tamamen online işlenecek. E-posta ile sana minimum haftada bir, Yüksek Çekim Enerjisi Formülünü anlattığım bir video göndereceğim. Bazen haftada 2 video olabilir. Online Workshop'u 6 videoda tamamlamaya çalışacağız. Eğer uzarsa, problem yok. Bu videolara ömür boyu sahip olacaksın. 

Workshop Videolarına Nasıl Ulaşacağım?

Bu programa kaydınla birlikte sana alkanozturk.com sitesinde özel bir hesap açıldı (otomatikman). Giriş bilgilerinle alakalı sistemden otomatik bir e-mail gönderildi. Eğer önceden başka kurslara katıldıysan, kullandığın hesapla siteye giriş yapmalısın.

29.09.2020 ilk e-posta gönderildiğinde, Çekim Enerjini Yükselt Workshop'unun alkanozturk.com sayfasında özel bir yeri olacak. Giriş bilgilerinle siteye girdikten sonra, eğitimin ilk bölümünü site üzerinden seyredeceksin. 

Her Hafta Canlı Yayın ile Soru ve Cevap

Bazen öğrendiklerin kafanı karıştırabilir. Soruların olabilir. Bu Workshop'un sonunda %100 bir transformasyon yaşaman için, haftada bir karşına çıkacağım. Zoom ya da Vidthere programıyla sadece üyelere özel canlı yayın yapacağız. Sorularını bana nasıl ileteceksin? 

Her hafta Workshop içeriğini gönderdiğim e-postada bir link olacak. Google Forms ile hazırlanmış bir form bulacaksın. Workshop videosunu izledikten sonra soruların olursa, bu forma gidip sorularını bırakabilirsin. O hafta yapılacak canlı yayında soruna cevap vereceğim. 

Canlı yayın saati ve linki yine her hafta göndereceğim e-postada yazıyor olacak.

İstanbul'daki Buluşma Ne Zaman?

Biliyorsun, bu programın katılımcılarıyla Ekim ortasında İstanbul'da bir buluşma yapacağız. "Kahvaltıda Tanışma ve Sohbet" adını verdiğim bu buluşma, Workshop katılımcılarına tamamen ücretsiz olacak. 

Tarihi ve netleştirilmiş mekanı, Workshop'un ikinci haftasında açıklanacak. Ancak sen kendini Ekim ortası ya da sonunda hazır tut. Bu buluşmayı kaçırmak istemeyeceksin. 

Daha Fazla Soruların mı var? 

Eğer sormak istediğin başka sorular varsa, destek@alkanozturk.com e-posta adresine bir mail atıver. Ben 24-48 saat arası bizzat cevap vereceğim.