çekim enerjini yükselt workshop

İlişkide Bazı Şeyleri Sürekli Alttan Aldığını Düşünüyor musun?

"Bu kadar mı zor?" dediğin oldu mu? Hayattan istediğin ne olursa olsun, eğer sürekli aynı noktada dönüp dolaşıyorsan, yanlış yapıyorsun. Her şeyi kolaylaştırmanın bir yolu var...

Yeter artık.

Hayat İstediklerinin Hep Tersi Veriyorsa, Oku.

“Neden her şey istediğim gibi gitmiyor?” dediğin oldu mu? Seninle hiç yüz yüze tanışmadık ancak son zamanlarda buna benzer bir cümle kullandığını hissedebiliyorum. Hatta biraz daha tahminde bulunayım.

Belki birlikte olduğun insan eskisi gibi ilgi göstermiyor. Halbuki istediğin tek şey, sana o heyecanlı gözleriyle bakması. Sana sevildiğini hissettirmesi. “Bu kadar mı zor?” diye düşünüyor olabilirsin. 
Ya da sürekli yanlış insanlarla karşılaşıyorsun. Bazıları sadece cinsel amaçlı yaklaşıyor. Diğerleri ilgi gösterip 3 gün ortadan kayboluyor. Çok bir şey istemiyorsun aslında. Sadece net olmaları bekliyorsun ama dürüst insanlar çıkmıyor… 
Belki de eskiden olduğu gibi hayat enerjin yok. Geçmişi düşündüğünde “Ya ne enerjik bir insanmışım. Bir sürü şey yapıyormuşum. Şimdiyse ölü gibi yaşıyorum.” diyor olabilirsin. 

Bazı şeylerin yolunda gitmemesinin sebebi var. Bir çok insan sebebi yüzeysel konularda arıyor. Mesela ilişki konusunda duyduğum bir cümle var: “Şunu söylemediğim için böyle davranıyor. Sence ne demeliyim?” diyenler… Ya da “İlişkim yolunda gitmeden nasıl mutu olayım?” diyenler… 

Bu sebeplerin her biri yüzeysel. Seni geride tutan sebep ne biliyor musun? 

Sensin. Senin dışında hiç kimse sorumlu değil. Sorumluluk sadece ve sadece senin üzerinde. 

Yanlış anlama, bunu seni suçlamak için söylemiyorum. Aslında sana müthiş bir müjde veriyorum sevgili okuyucum “Müjde ne Alkan?” dediğini duyuyorum. 

Güzel haber şu ki: HER ŞEY SENİN KONTROLÜNDE. 

Parterinin sana ilk günlerde olduğu gibi ilgi göstermesi, güzel sözler söylemesi senin elinde. 
Doğru insanla tanışıp heyecan dolu bir ilişki yaşamak senin elinde.
Eskiden olan enerjini tekrar bugüne getirmek senin elinde.
Seni mutlu edecek bir kariyer kurmak da senin elinde. 
Mutlu olduğun bir hayat yaşamak SENİN ELİNDE! 

Amaaaaa…

Bunları tek başına başarmak zor. Bir yol haritası olmadan istediklerine ulaşırsın ancak 10 katı kadar daha çok vakit ve enerji harcarsın. Bu konuda bana katılabilirsin:  

Düşünsene… Senden çok özel bir çikolatalı pasta yapılması rica edildi. Bunu kafadan uydurup, kişinin beğeneceği şekilde yapmak var. Ya da o kişinin sana tarifin bulunduğu bir defteri vermesiyle pastayı yapmak var. Hangisiyle daha iyi sonuçlar elde edersin? Hangisiyle istenilen şeyi daha hızlı bitirirsin? 

Tarifin yazılı olduğu defter ile tabii ki.

Ben de sana istediklerine ulaşmanı sağlayacak, tarifin yazılı olduğu bir defter vermek istiyorum. Uzun süredir bu “tarif” üzerinde çalışıyorum ve kafamda artık neyin ne olduğu belirli. 

Hatta geçtiğimiz hafta sonu e-posta okuyucularımla bu “tarifin” küçük bir versiyonunu paylaştım. İnanılmaz sonuç alanlar oldu. Tarifin adı ne biliyor musun? Açıklıyorum: 

Yüksek Çekim Enerjisi Formülü! 

Bu Enerji, Negatif Durumu Anında Pozitife Çeviriyor!

Hayatta iki yönde ilerlenir: 

1. Yukarı Yönlü Sarmal: Bu yönde attığın her küçük adım çekim enerjini yükseltiyor.

2. Aşağı Yönlü Sarmal: Bu yönde attığın her adım hayatını daha çekilmez bir hale getiriyor.

Geçtiğimiz günlerde beni arayan bir arkadaşım vardı. İnanılmaz enerjik ve büyük hedefleri olan biri. O adamı 10 yıldır tanırım ve enerjik olmadığı bir anı neredeyse görmedim. Ama işte o gün beni aradığında, söylediği cümle şuydu: “3 gündür kendimi iyi hissetmiyorum. Hiçbir şey yapasım yok. Yaptığım her şey boşunaymış gibi. Beş sene sonra da böyle olacağım sanki.”

Olayın biraz daha detayına girdiğimde anladım ki, son bir kaç gündür Aşağı Yönlü Sarmala kapılmış. Yani yaptığı her şey onu biraz daha aşağı çekmiş ve sonunda bu hale gelmiş: Hayatından memnun değil. Geleceğini düşündüğünde her şey anlamsız geliyor. Kendini hiçbir şey başaramayacak bir insan olarak görüyor. 

Gördün mü? 

Kötü bir hayat yaratmak bu kadar kolay. Sen sevgilin aradı diye, arkadaşına söz verdiğin halde, ona verdiğin sözü tutmayıp sevgilinin yanına gidiyorsan, berbat bir ilişki yaşamayı hak ediyorsundur. O pizzayı yememen gerektiğini bildiğin halde onu yiyorsan, aynaya baktığında vücudunu beğenmeme hissini hak ediyorsundur. 

Bunlar gibi bir sürü örnek verebilirim. Ama şu söze dikkat et: 

"İstediğini elde etmek için, istediğini hak etmelisin." - Charles Munger

“Nasıl olacak Alkan?” diyorsan eğer söyleyeyim: Yukarı yönlü (pozitif) sarmalı takip ederek çekim enerjini yükseltmelisin. Çekim enerjin yüksek olduğunda hayatında istediğin her şey daha kolay ve hızlı gerçekleşecek (özellikle aşk konusunda). 

Bunu başarmak da 3 aşamadan geçiyor:

1. Pozitif Zihin Transformasyonu

2. Manyetik Alışkanlıklar

3. Karizmatik İletişim Teknikleri 

Birinci aşamada bilinç altında seni engelleyen inanç sistemlerini ortadan kaldıracağız. Negatif düşünceyi, pozitif düşünceye çevireceğiz. Bir çok insan bu kısımda takılıyor. Korku bazlı sistemi, bolluk ve bereket sistemine dönüştürünce, hayatında bir çok kapı açılacak. 

İkinci aşamada yaşam kaliteni arttıracağız. Enerjini değiştirecek en önemli etkenlerden biri, nasıl yaşadığındır. Karizmatik enerji yaymak için hayatına kontrolü yükleyeceğiz. Bunu yapmanın en iyi yolu da alışkanlıklarını optimize etmek. 

Üçüncü ve son aşamada karizmatik iletişim tekniklerini öğrenmelisin. Bu tekniklerle partnerin başta olmak üzere etrafındaki bütün insanlar sana saygıyla yaklaşacak. Karizmandan etkilenecekler. “Sende çok iyi yenilikler hissediyorum.” diyen arkadaşların olursa, şaşırma. 

Söylediğim gibi geçtiğimiz günlerde bir çok okuyucum, bu formülün etkisini hissettikler bile. Sistemin sadece %10’unu vermeme rağmen bazı insanların hayatlarında değişimler oluşmaya başladı. Okuyucularımdan aldığım e-postaların bazılarını seninle paylaşmak istiyorum:

Artık Değişim İçin Sıra Senin!

Belki biliyorsun: Ben normalde Almanya’da yaşıyorum. Fakat bir kaç gündür Türkiye’deyim ve önümüzdeki 1-2 ay boyunca burada kalacağım. Bu süreç içerisinde üzerinde çalıştığım Çekim Enerjini Yükselt formülünü seninle ve diğer okuyucularımla paylaşmaya karar verdim! 

Aklımdan ilk geçen şey, bir seminer salonu kiralayıp senin karşında bu sistemi anlatmaktı. Ancak biliyorsun, CoViD-19 mevzusundan dolayı bir çok insanı aynı ortamda toplayamam. Hani öyle 10 kişi olacağını bilsem yapardım ama çok daha fazla kişinin katılacağından eminim. 

Bu yüzden Çekim Enerjini Yükselt Workshop’unu online düzenleyeceğiz. Nasıl mı? 

Yüksek Çekim Enerjisi formülünü 6 videoda seninle paylaşacağım. Yani sadece tek seferlik bir şey olmayacak. Dilersen 2 sene sonra tekrar bu videolara ulaşıp eğitimi baştan seyredebilirsin. İstediğin her yerden ulaşabilirsin.
Her videonun sonunda bazı ödevler alacaksın. Bu ödevler öğrendiklerini içselleştirecek ve enerjinde anında bir değişim yaratacak.
Haftada 1 canlı yayın üzerinden Soru & Cevap seansı yapacağız. O hafta yaşadıklarını ve sorularını bana direkt canlı yayın üzerinden soracaksın. Aklında cevaplanmamış soru kesinlikle kalmayacak. 

Sana bir sürprizim daha var… 

Bu online workshop’a katılan herkes, Ekim ayının ortasında yapacağım “Kahvaltıda Tanışma & Sohbet” etkinliğine katılabilir. Madem seminer salonu kiralayamıyoruz, hep birlikte kahvaltı yapıp tanışalım, sohbet edelim.  Bu buluşmada 20 dakikalık küçük ama etkili bir konuşma yapacağım. Tanıştığın insanlar da senin gibi mükemmel kişiler olacağından emin ol. Oradan aldığın enerji de hayatına pozitif bir yansıma yapabilir. 

Şunu söyleyeyim, buluşma İstanbul’da gerçekleşecek. Net tarihini ve saatini online Workshop’un ikinci haftasında seninle paylaşacağım. Bu da benden bir sürpriz gibi düşünebilirsin. 

Harekete geçmeye hazır mısın?

Online Workshop Ne Zaman Başlıyor ve Ücreti Ne Kadar? 

Çekim Enerjini Yükselt Online Workshop’unun ilk videosu 29. Eylül 2020, Salı günü yayımlanacak. Daha sonra haftada bir, eğitimi tamamlayana kadar yeni bir bölüm ekleyeceğim. Yine her hafta canlı yayın ile sorularına cevap vereceğim. 

Bu programın ücretlendirilmesi üzerinde düşünürken, fikirlerimi kız arkadaşımla paylaşmıştım. O da bana “Bir saniye, neden fiyatı daha da düşürmüyorsun? Hem Türkiye’deki ekonomik durum iyi değil. Hem anlaşılan insanlar anlattıklarından fayda görüyorlar. Hem de virüsten dolayı her şey online yapmak zorundasın”. Çok haklıydı. Seninle ilk önce çıkardığım ücretlendirmeyi paylaşayım:

“Yüksek Çekim Enerjisi Formülü” Workshop - 100€ (Euro kurunda olmasının sebebi şirketimizin Almanya bazlı olmasıdır) 
“Manyetik Alışkanlıklar” Gizli Listesi - 45€ 
Alkan’la Soru & Cevap Seansı - 50€ Seans Başı 
Kahvaltıda “Tanışma & Sohbet” Buluşması - 20€ kişi başı

Yani toplamda 215€ olarak çıkmıştı. Bunu yuvarlayıp 200€ olarak sunmayı düşündüm. Ama biliyorum, Türkiye’deki durumlar iyi değil ve sen öğrenmeye açık bir insansın, öyle değil mi?

Bu yüzden ne 215€ ne de 200€… 

Saydığım her şey dahil olmak üzere katılım ücreti sadece 37€. Güncel kur ile hesapladığında, 330 TL’ye denk geliyor. Bu ne anlama geliyor biliyor musun? Günde 1€ ödeyerek Çekim Enerjini Yükselt Online Workshop’una, tanışma etkinliği ile birlikte katılabilirsin. Hatta her gün kahve içerken verdiğin ücretten daha düşük olduğunu söyleyebilirim! 

(Şunu da belirteyim: 37€’un içinde her şey var. İstanbul’daki tanışma ve sohbet etkinliğini de tamamen ücretsiz olacak. Sadece workshop katılımcıları için.)

UYARI: Bu programa olan kayıtlar sadece Cuma (25.09.2020) gününe kadar açık tutulacak. Cuma günü gece 23:59’da kayıtları kapatacağız ve Workshop’un organizasyonuna başlanacak. 

Hadi aşağıdaki sayaç dolmadan butona tıkla ve katılımını gerçekleştir. Kaydını yaptıktan sonra karşına çıkacak sayfadaki bilgilere de dikkat et lütfen. Hadi seni de bekliyorum. 

Kayıtlar Bitmiştir! Lütfen Ekstra Kayıt Yapmayınız.

Çekim Enerjini Yükselt Workshop


Yüksek Çekim Enerjisi Formülü 

Manyetik Alışkanlıklar Listesi

Alkan'la Soru & Cevap Seansı

İstanbul'da Tanışma & Sohbet

Gizli Online Grubumuz

37€

2020 © Alkan Ozturk Coaching & Consulting. Telif Hakları Saklıdır.