30 GÜN İÇİNDE BÜTÜN ENGELLERİNİ AŞIP

MUTLU OLMAK İSTİYOR MUSUN?

Kontenjan Dolmak Üzere! Programa Sadece 5 Kişiyi Daha Katıyoruz…

Hemen Başvur

Önündeki Engeli Bugün Kaldırıp Hedeflerine Ulaşmak İstiyor musun?

Sırrı açıklıyorum: BAO yöntemini kullanarak, seni yıllarca hapseden kısır döngüden kurtulman için spesifik bir program hazırladım.

“Korku, seni bağlı kılan yapışkan gibidir.” demişler. Ama bu söylenene bakma… İnsanların neden korktuklarına bakmak gerek.

Ne biliyor musun?

Bilmemek. Bir sonraki adımın ne getireceğini bilemiyor olmak korkuya sebep olur. Bu da seni yıllarca aynı hataları yapmaya zorlar.

Yeni bir şey yapmaktan hem korkuyorsun… Hem de zaten o yeni adımın farkında değilsin.

Sen bu süreçten kolayca geçmen için özel bir program hazırladım. Hazır mısın?

 • 1. Adım: Hedefini Belirle

  Yanlış hedefin peşinde koşuyor olabilirsin. Yıllarını yanlış yerlerde harcamaman için, ilk önce hedefini net bir şekilde belirleyeceksin.

 • 2. Adım: Yol Haritanı Çiz

  Hedefler, dilemekle gelmiyor. Biliyorsun… Bu yüzden ikinci aşamada, hedefine %100 ulaştıracak bir yol haritası çizeceksin. Böylelikle her adımını bileceksin.

 • 3. Adım: Engelleri Teşhis Et

  Bir hedefe doğru yürürken, engellere takılıp pes ettiğin oldu mu? Özellikle beklenmedik engeller… Engeller karşına çıkmadan, onları en başında teşhis edeceksin.

 • 4. Adım: Engellerin Çözümü

  Hadi engellerini teşhis ettin… Onları nasıl çözeceğini biliyor musun? Dördüncü aşamada engellerini aşmak için bütün malzemeleri bizzat sana vereceğim.

 • 5. Aşama: Hedefe Yürü

  Şu anda istediklerine ulaşmak için her şey elinde! Bundan sonra elindeki sihirli değnekle sadece eyleme geçmen gerekiyor. Başka bir şey yapmana gerek yok.

 • 6. Aşama: 30 Günün Sonunda Hedefe Ulaş

  30 günlük hedeflerle, mükemmel bir hayat yaratmaya başlayacaksın. 30 günün sonunda, arzuladığın hedeflere yoğun bir çalışmayla ulaşacaksın. Tebrikler!

Kontenjan Dolmak Üzere! Programa Sadece 5 Kişiyi Daha Katıyoruz…

Hemen Başvur

KATILIMCI

YORUMLARI

Sadece Beni Dinleme. Diğer Katılımcılar Ne Diyor?

BAO PROGRAMINDA

NELER YAŞAYACAKSIN?

Kabul edildiğinde neler olacağını söylemiş miydim? Oku bakalım…

 • Benimle ÜCRETSİZ Strateji Seansı

  Başvurun kabul edildiğinde, ilk önce benimle telefon  üzerinden birebir görüşmeye katılacaksın. Durumunu net bir şekilde anlayacağız, hatta kabataslak bir plan çizeceğiz. Bu görüşme %100 ÜCRETSİZDİR.

 • Her Hafta Yenilenen Strateji Seansları

  Haftada bir gün, seni arayacağım ve durumuna tekrar bakacağız. Yanlış yaptıklarına, neleri doğru yaptığına… Bu süreci her hafta takip ederek, hedefine ulaşma ihtimalini neredeyse %100’e çekeceğiz.

 • Gün İçerisinde WhatsApp’tan 7/24 Ulaşım

  Acil bir şey mi oldu? Bana WhatsApp’tan yazarak o gün içerisinde danışabilirsin. Hata yapma ihtimalini en aza çekeceğiz. Bu yüzden dilediğin zaman kısa sorular yöneltebilirsin.

 • “Güçlü Kadının 10 Sırrı” Programına Erişim (Normalde 1497 TL)

  BAO yöntemini en etkili seviyelerde kullanman için, “Güçlü Kadının 10 Sırrı” programına da erişim veriyorum. Bu programın normal fiyatı 1497 TL. Ama “Bir Adım Ötede” koçluk programına katıldığında, 10GD%1 programı ücretsizdir.

Kontenjan Dolmak Üzere! Programa Sadece 5 Kişiyi Daha Katıyoruz…

Hemen Başvur

SIKÇA SORULAN

SORULAR

Kabul edildiğinde neler olacağını söylemiş miydim? Oku bakalım…

 • Benim Durumum Spesifik. Yine de İşime Yarayacak mı?

  Konu ne olursa olsun… İster aşk… İster kariyer… İster sağlık… Daha önce bu 3 konuda destek arayan katılımcılar, istedikleri hedefe ulaştılar. Durumun ne olursa olsun, bu program işine yarayacak (NOT: Zaten ilk ücretsiz ön görüşmemizde, durumuna bakacağız ve çözüm yolu bulacağız.)

 • Ben İstanbul’da Yaşamıyorum. Size Nasıl Ulaşacağım?

  Bu program %100 online ve telefon üzerinden gerçekleştiriliyor. Dolayısıyla dünyanın neresinde olursan ol, programı başarılı bir şekilde tamamlayacaksın. Seni telefonla arayacağım, gerekirse görüntülü konuşacağız. Bir yere gelmek zorunda değilsin.

 • Programın Ücreti Nedir?

  “Bir Adım Ötede” koçluk programı, 1297 TL’den başlıyor. Ekstra isteklere göre fiyatlandırma artar. Ödemeleri kredi kartı ile yapıyorsun.

 • Normal Bir Psikologdan Farkınız Nedir?

  Bu programın bir terapi olmadığını en başında belirteyim. Bu bir sonuç odaklı koçluk programıdır. Çocukluğunu anlatmanın yeri değil. Hayallerine ulaşmanı sağlayacak bir yerde olduğunu anlamanı istiyorum.

 • Taksitlendirme Yapıyor musunuz?

  Evet. Detaylar için ilk görüşmede sormanı öneririm.

 • Ya Hedeflerime Ulaşamazsam Ne Olacak?

  %100 iade hakkın var. Bu iade hakkı, söylediklerimi sadece uyguladığında geçerlidir. Diyelim ki 30 günlük süreçte dediklerimi harfi harfiyen yaptın ama en başında belirlediğimiz hedefe ulaşamadın. O halde ödediğin ücretin tamamını anında iade edeceğim.