Sınırlarını Aşan İnsanların Sana Saygı Göstermeleri için Göndermen Gereken Tek Mesaj

Partnerin mesajlarına düzensiz cevap vermeye başladı… Yakın arkadaşların senin sınırlarını aşıyorlar… Sevdiğin insanların SENİN istediğin gibi davranmaları için göndermen gereken tek mesajı öğrenmek istiyor musun? ÜCRETSİZ e-kitapçığı indir.

[op_popup popup_width=”700″ popup_open_effect=”fade” popup_close_effect=”fade” popup_open_speed=”normal” popup_close_speed=”normal” popup_border_color=”#ffffff” popup_border_size=”15″ popup_padding_top=”30″ popup_padding_bottom=”40″ popup_padding_left=”30″ popup_padding_right=”30″ pop_trigger_dontshow=”0″ pop_trigger_time=”0″ pop_exit_intent=”N” pop_dont_show_on_tablet=”N” pop_dont_show_on_mobile=”N” popup_id=”op_popup_id_1444902626241″]

İndirmek için Tıkla

[op_liveeditor_element data-style=””]

50% Tamamlandı


[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””][text_block style=”style_1.png” align=”center” font_size=”14″ font_color=”%236e6e6e” top_padding=”5″ bottom_padding=”5″]Son Adım: Bu 100% ücretsiz e-kitabı gönderebilmem için mail adresine ihtiyacım var[/text_block][/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]

“Saygı Duyduran Mesaj” E-kitapçığını indirmek üzeresin…

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

İsim ve e-mail adresini aşağıdaki kısma girdiğinde, e-kitapçığı e-posta kutuna göndereceğiz.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_element data-style=””]

İletişim Bilgilerin %100 Gizli Kalacaktır.

[/op_liveeditor_element]

[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements][/op_popup]

— SPACER —

  • Partnerinin Anlamsız Davranışlarını Anlayacaksın Belki ilişkinde partnerin yeri cevap vermiyor ya da ilgilenmiyor. Bunu neden yaptığını öğreneceksin ve tekrar ilgisi artacak.
  • Özsaygının Hayatında Etkisini Keşfedeceksin Bugüne kadar fark etmemiş olabilirsin ama başına gelen her olay, özsaygınla bağlantılı. Sebebini öğrendikten sonra huzurlu olduğun hayatı yaratacaksın.
  • 50 Kelimelik Gizli Mesajı Öğreneceksin Göndereceğin bu 50 kelime, romantik ilişkilerinden bütün diğer ilişkilerine kadar her birbirinin saygını kazanmana destek olacak.
  • Acı Gerçeği Paylaşacağım İnsanların hangi tür kişiliğe en çok saygı duyduğunu öğreneceksin. Bunun o kadar zor bir şey olmadığını keşfedince, hemen uygumalaya geçebileceksin.
  • Mutlu ve Huzurlu Hayat için Bir Sonraki Adımın Sadece bu mesajla kalmayacak, hayatını tamamen nasıl değiştireceğinin sırrını öğreneceksin.

BURALARDA GÖRÜLDÜ:

Bir süredir tanıştığım biri, mesajlarıma son zamanlarda cevap vermedi. WhatsApp’ta çevrimiçi gördüğüm halde cevapsız bırakıyordu. Son 3 gündür hiç haber alamadım bile. Söylediğin mesajı gönderdim ve yarım saat geçmeden cevap geldi. Özür diledi, her zamanki gibi yoğun olduğunu söyledi ama bu sefer benimle buluşmak için saat sordu. Bu akşam görüşüyoruz. Teşekkür ederim Alkan, harikasın.

Dilek Ş.

Dilek Ş.
Anonim Okuyucu

— SPACER —

İnsanlara bakışım inanılmaz derecede değişti. Kendime değer vermeye başladım. Gerçekten psikolojik ve duygusal anlamda güçlü ve mantıklı bir insan oldum. Bu da çevreme yansımış olacak ki arkadaş ilişkilerim son derece düzeldi.

Hilal G.

Hilal G.
Anonim Okuyucu

— SPACER —