[news_bar style=”1″ color=”#c2051d” feature_text=”Dikkat:” main_text=”Bu%20Gizli%20Mektup%20Yak%C4%B1nda%20Kald%C4%B1r%C4%B1lacak.%20Hemen%20Okuman%20%C3%96nerilir.%20″][/news_bar]

Çok kötü.

Seninle yüz yüze tanışmadığımız halde, hayatındaki en büyük problemi biliyorum. Belki bu problemin sen bile farkında değilsin. Daha fazla merak ettirmeden açıklayacağım:

Çevrendeki insanlara gerektiğinden fazla taviz veriyorsun ve sonucunda sınırların ihlal ediliyor…

❌Kullanıldığını hissediyorsun.

❌Manipüle edildiğini düşünüyorsun.

❌Her olaydan sonra insanlara güvenini ve inancını kaybediyorsun.

❌Hiç kimse seni istediğin gibi anlamıyor.

❌Etrafındaki insanlar üzerine geliyorlar.

❌İkinci plana atılıyorsun.

❌İyi niyetin suistimal ediliyor.

❌Ne sevdiğin insandan ne de arkadaşlarından beklediğin ilgiyi görmüyorsun.

❌Çevrendeki insanlar sana psikolojik baskı yapıyorlar.

Bunlar yaşadıklarının sadece bir kısmı… Öyle değil mi?

Hayatında olan biten her şeyi bilme şansım yok. Ama bu kadarını bilmem yetmez mi?

Her şeyden önce seni çok iyi anladığımı belirtmek istiyorum. Merak etme, yalnız değilsin. Ben de hayatımda uzun bir dönem boyunca aynı sorunlarla karşı karşıya kaldım.

Günün birinde artık sabrım taşmıştı ve problemin derinine inmeye karar verdim. Sayısız yazılar, kitaplar okudum… Videolar seyrettim… Uzmanları dinledim… Meditasyondur, kişisel gelişimdir, psikolojidir… Aklına gelecek her konuyu inceledim (hatta üniversitede Psikoloji bölümünü bitirdim).

Üzerinden yıllar geçti ve kendimi geliştirmeme rağmen, aynı Alkan’nın kendini hala gösterdiğini hissediyordum. Sonra bir gün ilginç bir olay oldu. Her Pazar sabahı dinlenmek için yürüyüş yaptığım parkta, alımlı bir kadının kitap okuduğunu gördüm. Dışarıda kitap okuyan insanlar beni her zaman mutlu etmiştir.

Gözlerimi kısarak kitabın başlığını okumaya çalıştım… İngilizce olarak “Self-Esteem” yazıyordu. Türkçesiyle “Özsaygı”. Bu güzel insanın yanına gittim ve kitabın detaylarını sordum. Konu bir şekilde buradan başladı ve bana öğrendiklerini anlattı.

İlgimi çekmişti çünkü tam olarak cevabını aradığım konulardan bahsetmeye başlamıştı.

Özsaygı kelimesini defalarca duymuş olabilirsin ama tam olarak ne anlama geldiğini biliyorsun musun? Sanmıyorum…

Açıklamamı ister misin?

Dikkat! Anlatıyorum…

Özsaygının Getirdiği Sır Dolu Mucizeler Var 

Geçtiğimiz günlerde binlerce okuyucuma, özsaygının ne olduğunu sormuştum. Muhtemelen senin de düşüncen, diğer binlerce insanla benzer olacak. Büyük ihtimalle özsaygının;

 • Kendini sevmek…
 • Kendine değer vermek…
 • Değer görmek…
 • Kendine her şartta güvenmek…
 • Fikirlerini ve düşüncelerini çekinmeden uygulayabilmek…
 • Kendini rahatça her ortamda ifade edebilmek…
 • Kendine olan saygın…
 • Kendini korumak…
 • Sınırlarına saygı gösterilmesi…
 • Kendinle mutlu olabilmek…
 • Özgüvenin…

olduğunu düşünüyorsun… TEBRİKLER!

Bunların her biri doğru cevap 😉 Dolayısıyla yukarıdakilerden birini düşündüysen, farkındalığı yüksek bir insan olduğun anlamına geliyor.

Lakin bir noktada hala eksiğin var. Özsaygısını maksimum seviyeye getirmiş bir insan, bunlardan ötesini yaşıyor. Özsaygının asıl ve derin anlamı şöyle;

✅Huzurlu bir hayat yaratacaksın: Etrafındaki insanlardan beklemediğin olumsuz davranışlar gördüğünde, seni hiçbir şekilde etkilemeyecekler. Huzurun bozulmayacak. Olaylara karşı duruşun %100 tepkisiz olacak.

Bol neşeli, keyifli günler yaşayacaksın: Hani bilirsin belki, sabah uyandığında dün geceden aklında kalan negatif düşünceler, güne kötü başlamana sebep olur. Hayır… Aklından neler geçirirsen geçir, hangi olayı yaşarsan yaşa, keyfin ve neşen her zaman bol olacak.

Başarılı ve saygı duyulan bir insan olacaksın: Başka “saçma” insanlar yükselirken ve saygı görürken, sen neden aynısını yaşayamıyorsun diye kendine sorduysan, merak etme… İnsanlar tarafından her daim saygı ile karşılanacaksın. Neden? İnanılmaz başarılara ulaşan bir insan olacağın için!

✅Kendinle tam ve bütün olacaksın: İnsan bazen gönlünden başka davranmak ister ama karşısındaki insanı incitmemek için bambaşka davranır ya? Bunu zararsız bir davranış olarak görsek de, karakterine aslında büyük bir zararı var. Bu yüzden hiç kimseden korkmadan, çekinmeden, kendinle tam ve bütün bir insan olacaksın.

✅Geçinme kaygısı olmayan bir hayat yaşayacaksın: Geçinme kaygısı, finansal zorluklar insanın sadece iç dünyasında kendine yarattığı duygular ve durumlardır. Sırf bu kaygıyı yaşadığın için finansal durumunu ideal boyutlara getiremiyorsun. Bu yüzden bu kaygıyı ortadan kaldıracaksın ve bolluk, bereket içinde yaşayacaksın.

✅Sınırsız bağımsızlık duygusunu hissedeceksin: Belki bir aile üyesine, belki bir arkadaşa ya da sevgiliye bağlı kaldığını hissettin mi? Sanki onları incitmemek adına yapmayı sevmediğin şeyler yapıyorsun. Kimse tarafından sınırlanmadan, bağımsızlık içinde yaşayacaksın ve dolayısıyla çevrendeki insanlar senin hayatına dahil olmak isteyecekler.  

✅Özgür bir hayat yaratacaksın: Hiç kimse birine veya bir şeye muhtaç yaşamak istemez. Sevgiliye muhtaç, işe muhtaç, paraya muhtaç… Özsaygını geliştirdiğinde, bunların hiçbirine muhtaç olmayacaksın hatta tam aksine, bütün bunlar sana muhtaç olacaklar. Kontrol sende olacak ve dolayısıyla özgür bir hayat yaşayacaksın.

✅Rahat, huzurlu ve mutlu günlere başlayacaksın: Belki hayatının bu döneminde rahatsızlık ve olumsuz duygular içerisinde günlerini yaşıyor olabilirsin. Stres de günlerinin büyük bir parçası haline gelmiş durumda. Özsaygın zirveye ulaştığında, bu olumsuzluğa yer kalmayacak. Sabah uyandığında karşılaşacağın günün huzur, rahatlık ve mutluluk getireceğini net bir şekilde bileceksin.

✅Her şartta ve durumda şanslı olacaksın: İnsan bazen düşünür ya… “Ya X kişisi ne kadar şanslı. İstediği her şey sanki önüne sunuluyor.”. O insanın bir sırrı var. Özsaygısından dolayı kendi becerilerine güvendiği için hayat, istediklerini önüne koyuyor. Aynı şansı ve belki de mistik gücü, sen de kendi hayatında yaratacaksın. Dolayısıyla her şartta ve durumda şans seninle olacak.

✅Kimseye ihtiyaç duymayacaksın: Çevremizdeki insanlar önemlidir, bunu en başında kabullenmek lazım. Bir elin nesi var, iki elin sesi var demişler. Katılıyorum ama… Başka insanlara en çok ihtiyaç duyduğun zamanda yanında olmadıklarını da bilir misin? “İşim var. Kusura bakma.” dediklerini duydun mu? İşte tam olarak böyle zamanlarda hiç kimseye ihtiyaç duymadan, bütün gücünle önündeki durumu kendi ellerinle çözeceksin.

✅Herkesin hayran olduğu bir insan olacaksın: Kendi yolunda azimle ilerleyen ve her geçen gün gelişim gösteren insanların farkı çok net belli olur. Başka bir enerji yayarlar ve bu yüzden diğer insanlar tarafından hayranlıkla karşılanırlar. Özsaygını arttırdığında, çevrendeki insanlar sana müthiş bir hayranlık gösterecekler.

✅Hayallerin hayata geçecek: İster aşk alanında, ister kariyer istersen fiziksel güzellik alanında… Hayalini kurduğun bütün hedeflerini hayata geçirmeye başlayacaksın. Öyle ki, sanki hiçbir efor sarf etmeden kolaylıkla hayallerin gerçeğe dönüşecek.

✅Olumlu düşünce tarzıyla hayatını yaşayacaksın: Sanki her şey iyiymiş gibi bir de aklında o küçük şeytanın seni suçlaması, olumsuz cümleler söylemesi sinir bozucu bir durum değil mi? Düşüncelerin dünyanı şekillendirir demişler. Bu yüzden aklından geçen negatif düşünce tarzını, %100 pozitif düşünce tarzına çevireceksin. Dolayısıyla hayatındaki bütün negatif olayları yok etmiş olacaksın.

✅Kararlarını ertelemeyip direkt eyleme geçeceksin: Karar verdikten sonra haftalar hatta aylar boyunca erteleme alışkanlığını bilir misin? Atalet de derler. Emin olabilirsin ki arzuladığın hayatı yarın yaratabilecekken, ertelediğin için bu kadar uzuyor. Kararlarını ertelemeden, hemen eyleme geçen bir insan olacaksın.

✅Topluma büyük değerler katıp faydalı olacaksın: Sadece kendi için bir şeyler yapan insanların mutluluk seviyeleri her zaman yarıda kalır. Öğrendiklerini, gücünü, bilgilerini topluma katan ve insanların hayatlarını değiştiren bireyler, inanılmaz tatmin olurlar. Mutlu ve huzurlu hayat için topluma faydalı olmaya başlayacaksın.

Harika, öyle değil mi?

Kesinlikle!

Özsaygının gerçek anlamı ve katkıları bu şekilde… Şu cümleyi söylediğini artık duyuyorum:

“Ya Alkan, tamam da özsaygımı nasıl geliştireceğim?”

Ben de bu soruyu kendime sorduğumda, yaptığım ilk iş Google’a girip aynı cümleleri yazmaktı. Karşıma ne çıktı ne dersin?

 • Bir kaç “yarım yamalak” YouTube videosu.
 • Saçma sapan magazinlerin 142 reklamlı web siteleri.
 • Ya da 100 kelimelik hiçbir şey anlaşılmayan blog yazıları.

Ortada kesin sonuç getirecek hiçbir içerik, internet sitesi, video falan yok. Bugün araştırdığında da benzer sonuçlarla karşılaşacağından eminim.

Hayatını Değiştirecek Gizli Proje

Bu yüzden seninle uzun süredir üzerinde çalıştığım GİZLİ projemi paylaşmak istiyorum. Emin olabilirsin… Milyonlarca insanın yaşadığı bir topluluktan sadece 1000-2000 kişi bu okuduğun kelimeleri görecek. Sen de bu özel grubun bir parçasısın.

Projeyi açıklıyorum: “Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk” Online Eğitim Programı!

Yukarıdaki bahsettiğim bütün faydaları bu 6 haftalık programı tamamladıktan sonra görmeye başlayacaksın.

Daha az takıntılı olmaya başladım. Hayatın farklı yönlerini de gördüm. Çoğu zaman yanlış şeyler yaptığımı, aslında hatanın benden kaynaklandığını gördüm. – Ebru A.

Tek bir bölümü uyguladım, mutluluk paylaşan insan olmakla alakalı… Konuştuğum kişi benden daha iyisini bulmanın imkansız olduğunu söyledi. Hayattaki duruşuma hayran olduğunu, mükemmel biri olduğumu söyledi. – Gizem T

6 Hafta İçinde Bahsedilen Sonuçlara Nasıl Ulaşacaksın?

Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk programının sürecinden bahsedelim. Aşağıdaki 6 gizli yöntemi hayatına uygulamaya başladığında özsaygın zirveye ulaşacak ve mutlu olduğun bir hayatı yaratmış olacaksın.

1.Hafta: Hayatı Bilinçli Yaşamanın Yöntemi (Living Consciously)

Hayatın kendi kendine aktığını, kontrolümüzün dışında geçtiğini hissettiğin oldu mu? Hayatını bilinçsiz bir şekilde yaşayan insanlar kendilerine “Nasıl oldu da buralara kadar geldim?” sorusunu sorarlar. Birinci hafta, aktif olarak yaptıklarını ve yapacaklarını nasıl değerlendireceğini, nasıl eyleme geçeceğini öğreneceksin. Sürüklenmeyeceksin… Değerlerin ve hayallerin doğrultusunda hayatını yaşayacaksın. 

2.Hafta: Kendini Kendin Gibi Kabul Etmenin Yöntemi (Self-Acceptance)

Şu durumu bilir misin? Güzel bir gün geçirirken tesadüf eseri kendini aynada görürsün ve bedeninden hiç hoşlanmadığını hatta nefret ettiğini düşünürsün… Bir şekilde kendini suçlamaya, aşağıya çekmeye başlarsın. Kendini olduğun gibi kabul etmek, değişimin birinci aşamasıdır. Hayatın her alanında her konuda ilk önce kendini olduğun gibi kabul etmen, kendini sevmen ve mutlu olman gerekiyor. Sadece göbeğini suçlayarak, iğrenerek ideal fiziğine ulaşamazsın.

Programın ikinci haftasında, kendini kendi gibi, olduğun gibi nasıl kabul edeceğini öğreneceksin. Dolayısıyla önüne binbir türlü gelişim kapıları açılacak. 

3.Hafta: Sorumluluğu Üstlenmenin Yöntemi (Self-Responsibility)

Karşına çıkacak herhangi bir durum, engel, zorluk, kişinin hayatı boyunca yaptıklarından dolayı yaşanır. Hayatın sorumluluğunu %100 kabullenmenin açıklaması bu şekilde. Dolayısıyla başkalarına suçu atarsan, durumunla alakalı olabilecek bütün değişimlere kapıları kapatmış olursun.

Programın üçüncü haftasında, hayatın bütün sorumluluklarını bilinçaltı seviyesinde nasıl üstleneceğini öğreneceksin. Dolayısıyla problemlere takılı kalmayacak, anında çözümler üretebilen bir insan olacaksın. 

4.Hafta: Maksimum Atılganlığın Yöntemi (Self-Assertiveness)

Bazen karşımızdaki insan yanlış anlamasın diye, seninle tartışmasın diye, bozulmasın diye cümlelerimizi değiştirmeye çalışırız. Daha doğrusu ASIL fikirlerimizi ve düşüncelerimi bastırırız. Burada bahsettiğim atılganlık tam olarak bu.

Programın dördüncü haftasında düşüncelerini ve fikirlerini, karşındaki insanın bozulmasından korkmadan aktarmayı öğreneceksin. Dolayısıyla doğru dili kullanarak, çevrendeki insanların seni %100 anlamalarını sağlayacaksın. 

5.Hafta: Hayat Amacıyla Yaşamanın Yöntemi (Living Purposefully)

Bir amaç doğrultusunda hayatını yaşadığında, mucizevi güçlerin sana yardımcı olduğunu görmeye başlarsın. Sanki nehirdeki suyun kendi kendine, eforsuz akması gibi hayatını yaşarsın. Gel gör ki insanlar hayatlarını amaçsız yaşadıklarından dolayı, ufak tefek engellere takılıp tamamen yollarından sapıyorlar.

Programın beşinci haftasında, sabah uyanma sebebin olan amacını belirleyecek ve bu amaç doğrultusunda hayatını yaşamaya başlayacaksın. Hayatının nereye gittiği, tamamen senin elinde olacak. 

6.Hafta: Bütünlük İçerisinde Yaşamanın Yöntemi (Personal Integrity)

Kişisel görüşünün dışında olan bir olaya karşı sessiz kaldığın oldu mu? Belki biri sınırını ihlal etti ve sana yanlış davrandı… Ya da senden istenilen fakat senin yanlış bulduğun bir şeye göz kırptığın oldu mu?

Programın altıncı haftasında, kişisel sınırlarını tamamen belirleyeceksin ve bu değerler doğrultusunda hayatını yaşamaya başlayacaksın. Başka insanlar (ailen dahil) seni kendi fikirlerine ikna etmeye çalıştığında, yolundan sapmayacak ve bütünlüğünü koruyacaksın.

Programa Bugün Katıldığında Alacağın Bonuslar

Ben biraz çılgın bir adam olduğum ve okuyucularımın en iyi sonuçları almaları için bu programın üzerine bazı bonuslar eklemek istiyorum. Aşağıdaki bonusların her biri, “Güçlü İnsanların 10 Sırrı” programından…

1.Bonus: 6 Ayda Dönüşüm Planı – Hedeflerine 180 Günde Ulaşmanın Stratejisi (Normal değeri 150 TL)

İnsanlar hedeflerini belirler ama bu hedef nasıl ulaşacaklarından haberleri yoktur. Neden? Çünkü herhangi bir sistemleri yok. Bu 30 dakikalık video programında, hedeflerini nasıl planlayıp onlara nasıl ulaşacağını net bir şekilde öğreneceksin. Dolayısıyla hiçbir şey havada kalmayacak ve en geç 180 günde istediklerine ulaşacaksın. 

2.Bonus: Hayatını “Düşündüğün” Gibi Yaşa – Düşüncelerini Değiştirerek Hayallerini Gerçeğe Nasıl Dönüştüreceksin? (Normal fiyatı 150 TL)

“Ne düşünürsen, o olursun” demişler. Dolasıyla aklından olumsuz düşüncüler geçiriyorsan, hayatına olumsuzluğu çekeceğinin garantisini veririm. Bu 25 dakikalık video programında, negatif düşüncelerini temizleyip, pozitif düşünce tarzını yerleştirmeyi öğreneceksin. 

3.Bonus: Alkan’ın Ataleti Yenme Yöntemi: Ertelemeden Eyleme Nasıl Geçeceksin? (Normal fiyatı 100 TL)

Ertelemek, günümüzün en kötü alışkanlıklarından biridir. İstediğin bir hedef yarın ulaşabilecekken, ertelediğin için aylar hatta yıllar sürüyor. Bu 15 dakikalık video programında, erteleme alışkanlığından kurtulacaksın ve anında eyleme geçen bir insan olacaksın. 

4.Bonus: Mucizevi Hayatın Başlangıcı: Hayatında Mucizeler Yaratmak için Her Güne Nasıl Başlamalısın? (Normal fiyatı 100 TL)

Hayatta elde edeceğin bütün başarılar, 5 sene sonra ne yaptığınla alakalı değildir. Bu sabah ne yaptığın, güne nasıl başladığın, 5 sene sonra elde edeceğin başarıyı belirler.

Dolayısıyla bu 18 dakikalık video programında, büyük başarılar elde etmek için sabahlarını nasıl düzenlemen gerektiğini öğreneceksin. 

5.Bonus: Öfkene Hakim Ol: Her Şartta Soğukkanlılığını Korumak için İrade Gücü Nasıl Geliştirilir? (Normal fiyatı 100 TL)

Öfke problemi yaşıyorsan, büyük ihtimalle istemediğin davranışları sergilediğini, kötü sözler söylediğini de biliyorsundur. İnsan, böyle anlardan sonra inanılmaz pişmanlık duyar.

Bu yüzden öfke kontrolünün öneminden bu kadar sık bahsedilir. Bu 26 dakikalık video programında, öfke kontrolü sağlamak için irade gücünü nasıl geliştireceğini öğreneceksin. 

6.Bonus: Yıkılmaz Özgüven: Hiçbir Durumda Yıkılmayan Özgüveni Nasıl Yaratırsın? (Normal fiyatı 150 TL)

Özsaygının önemi büyük fakat özgüvenin önemi bir o kadar ciddi! Rahatsız hissettiğin durumlarla hayatta illaki karşılaşacaksın. Böyle durumlarda soğukkanlılığını korumak ve gerçekten özgüvenli davranmak çok önemli.

Bu 28 dakikalık video programında, her şartta inanılmaz güçlü olmak için, yıkılmaz özgüveni nasıl geliştireceğini öğreneceksin. 

7.Bonus: Korkuların Sonu: Hayatını Olumsuz Etkileyen Korkularından Nasıl Kurtulursun? (Normal fiyatı 150 TL)

Korkular, insanları hayal ettikleri hayattan uzak tutar. Neden biliyor musun? Standartın dışına çıkmanı istemez. Bu yüzden korkularımızın farkında olup, bunları nasıl yöneteceğimizi kesinlikle bilmemiz gerekiyor.

Bu 38 dakikalık video programında, hayatını olumsuz etkileyen ve seni geride tutan korkularını nasıl yöneteceğini, onlardan nasıl kurtulacağını öğreneceksin. 

8.Bonus: Konuşma Sanatı: Dikkatleri Rahatlıkla Üzerine Çeken Karizmatik İnsan Olmanın Sırrı (Normal fiyatı 100 TL)

İletişim becerileri önemli… İnsanların dikkatini çekebilen, hayranlıkla dinlenilen insanlara hayat her zaman farklı kapılar açıyor. Başarıya sanki daha kolay ulaşıyorlar.

Bu 19 dakikalık video programında, insanların hayranlıkla dinlediği karizmatik bir kişilik olmanın sırlarını öğreneceksin. 

9.Bonus: Özgür Hayat: Hayatını Durduran Bağımlılıklara Son Vermenin Yolu (Normal fiyatı 100 TL)

Bağımlılıkların kötülüğünü biliyorsundur… Bahsettiğim bağımlılık, bir sevgiliye bağımlılık da olabilir, sigaraya bağımlılık da olabilir. Bir şeye bağımlı olduğun anda, kontrolü elinden bırakmış olursun. Bağımlı olduğun şey artık senin kontrolündedir.

Dolayısıyla bu 25 dakikalık video programında, bağımlılıklarına son vereceksin ve özgür bir hayat yaşamaya başlayacaksın. 

10.Bonus: Mükemmeliyetçiliğin Sonu: Mükemmeli Beklemeden, Her Şeyin En İyisine Ulaşmanın Optimal Stratejisi (Normal değeri 100 TL)

Her şeyin en iyisini bekleyene kadar, insanlar ömürlerini bitiriyorlar. “Bir gün olacak.” düşüncesiyle mükemmeli beklediğinde aslında farkında olmadığın bir şey oluyor. En değerli varlığın olan zamanı kaybediyorsun.

Dolayısıyla bu 27 dakikalık video programında, mükemmeliyetçiliğe son vereceksin ve hayatında istediklerinin her birine, optimal şekilde ulaşacaksın. 

İnanılmaz, öyle değil mi? 😉

Başkaları Ne Diyor?

Büyük ihtimalle düşüneceksin “Ya Alkan, online eğitim olarak bahsettiğin sonuçları alabilir miyiz ki?”… Bunun cevabını ben vermeyeceğim. Senin gibi beni keşfedip online programlarıma katılan binlerce insanın cümlelerini okumanı tavsiye ederim:

İnsanlara bakışım inanılmaz derecede değişti. Kendime değer vermeye başladım. Gerçekten psikolojik ve duygusal anlamda güçlü ve mantıklı bir insan oldum. Bu da çevreme yansımış olacak ki arkadaş ilişkilerim son derece düzeldi. – Hilal G.

Senden öğrendiklerimle eski sevgilimle konuştum. Benden özür dilemesini sağladı. Şimdi de sürekli arıyor beni ama açmıyorum. Bana zarar veren bir insanla artık daha fazla muhattap olup zarar görmek istemiyorum. Onun istediği zaman beni elde edeceğini de düşünmesini istemiyorum. Teşekkür ederim Alkan. – Fadime A.

Daimi olarak kopamadığım eski ilişkimden kurtulmama sebep oldunuz. Saplantılı durumdan kurtuldum ve hayata bakış açım değişti. Teşekkürler Alkan Bey. – Gülsüm K.

Bu Programın Ücreti Nedir?

Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk programının bölümleri yayımlandı bile. Şu anda kaydını yaptırdığında neler olacak biliyor musun? Neler olacağını söylemeden alacaklarına kısaca bakalım: 

 • “Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk” 6 Haftalık Eğitim Programı – 997 TL 
 • Bonus 1: “6 Ayda Dönüşüm Planı” Video Eğitimi – 150 TL 
 • Bonus 2: “Hayatını Düşündüğün Gibi Yaşa” Video Eğitimi – 150 TL 
 • Bonus 3: “Alkan’ın Ataleti Yenme Yöntemi” Video Eğitimi – 100 TL
 • Bonus 4: “Mucizevi Hayatın Başlangıcı” Video Eğitimi – 100 TL
 • Bonus 5: “Öfkene Hakim Ol” Video Eğitimi – 100 TL
 • Bonus 6: “Yıkılmaz Özgüven” Video Eğitimi – 150 TL 
 • Bonus 7: “Korkuların Sonu” Video Eğitimi – 150 TL 
 • Bonus 8: “Konuşma Sanatı” Video Eğitimi – 100 TL
 • Bonus 9: “Özgür Hayat” Video Eğitimi – 100 TL 
 • Bonus 10: “Mükemmeliyetçiliğin Sonu” Video Eğitimi – 100 TL 
 • EKSTRA: Gizli “Güçlü Kadınlar MasterMind” Facebook Topluluğu – 99 TL / Aylık
 • EKSTRA: Erkeğin Aşkla Yaklaşsın E-Kursu – 397 TL
 • EKSTRA: Ömür Boyu Seninle Olmak İstesin E-Kursu – 147 TL 
 • EKSTRA: Çöken İlişkini Kurtar E-Kursu – 297 TL 

Normalde bütün programlara ve bonuslara ayrı ayrı katılmak isteseydin, 3137 TL ödemen gerekiyor. Fakat bu kampanya sadece SAYAÇ DOLANA KADAR geçerli. Sayaç dolmadan, Sepete Ekle butonuna tıkladığında, sadece 247 TL karşılığında, bütün online eğitimlere katılabilirsin.

30 Günlük Para İade Garantisi

Son olarak şunu söylemek istiyorum. Programa katıldın ve söylenenleri uyguladın… 30 gün içerisinde en az 1 farkındalık kazanmazsan, 247 TL’yi  anında iptal ediyorum.

Bana sadece bir e-posta göndermen yeterli. Hemen ertesi gün iptal ediyorum ve ödediğin ücreti (247 TL ) bankana geri gönderiyorum. 30 günü aştıktan sonra iptal edilmiyor.

Bu da programdan ne kadar emin olduğumu görmen için 😉

SAYAÇ DOLMAK ÜZERE. Yerler dolduğunda, yine programa katılabilirsin ama bu sefer 3137 TL ödemen gerekecek. Hadi, daha fazla zaman kaybetme ve kaydını 247 TL ödeyerek hemen gerçekleştir.

SAYAÇ DOLANA KADAR 3137 TL Yerine 247 TL

[countdown_timer style=”2″ end_date=”2019/6/15 23:59:59 GMT +3″ redirect_url=”” years_text=”Yıl” years_text_singular=”Yıl” months_text=”Ay” months_text_singular=”Ay” days_text=”Gün” days_text_singular=”Gün” hours_text=”Saat” hours_text_singular=”Saat” minutes_text=”Dakika” minutes_text_singular=”Dakika” seconds_text=”Saniye” seconds_text_singular=”Saniye”][/countdown_timer]

[button_1 text=”KAMPANYA%20BITTI” text_size=”24″ text_color=”#ffffff” text_font=”Gill Sans;default” text_bold=”Y” text_letter_spacing=”0″ subtext_panel=”Y” subtext=”%C3%96zel%20teklif%20i%C3%A7in%20alkan%5B%40%5Daskakademi.com’a%20mail%20g%C3%B6nderiniz.” subtext_size=”14″ subtext_color=”#ffffff” subtext_letter_spacing=”0″ text_shadow_panel=”Y” text_shadow_vertical=”-1″ text_shadow_horizontal=”0″ text_shadow_color=”#080808″ text_shadow_blur=”0″ styling_width=”60″ styling_height=”20″ styling_border_color=”#000000″ styling_border_size=”1″ styling_border_radius=”3″ styling_border_opacity=”100″ styling_gradient=”Y” styling_gradient_start_color=”#d90000″ drop_shadow_panel=”Y” drop_shadow_vertical=”1″ drop_shadow_horizontal=”0″ drop_shadow_blur=”1″ drop_shadow_spread=”0″ drop_shadow_color=”#000000″ drop_shadow_opacity=”50″ inset_shadow_panel=”Y” inset_shadow_vertical=”0″ inset_shadow_horizontal=”0″ inset_shadow_blur=”0″ inset_shadow_spread=”1″ inset_shadow_color=”#ffff00″ inset_shadow_opacity=”25″ align=”center”/]

Şaka yapmıyorum.

Şu anda sadece 247 TL ödeyip, 3137 liralık eğitimlere katılabilirsin. Aslında tamamen bedavaya veriyorum diyebilirim.

Sebebini de söyleyeyim: Hayatta erteleyen ve bekleyen insanlar ve değişim için hemen eyleme geçen insanlar vardır.

Bekleyen insanlar her zaman daha iyisinin geleceğini düşünürler. Bekler dururlar… Ama hayattaki durumları hiçbir zaman değişmez.

Ben şahsen hayatımdan böyle insanları uzak tutmaya çalışıyorum.

Fakat öte yandan söyleneni hemen uygulayıp, eyleme geçip sonuç alan insanlar var. Bu insanların gözündeki ateş 100 metre öteden görünür. İşte ben etrafıma böyle insanları toplamak istiyorum. İster arkadaş, ister öğrenci olarak…

Sana da aynısını tavsiye ederim. Bu yüzden hemen eyleme geçen, değişime aç olan insanlar için böyle bir iyilik yapmak istedim çünkü gerçekten hak ediyorsun. Seni gönülden tebrik ediyorum.

Alkan’cım bugün anlattıklarını öğrendikten hemen sonra uygulamaya giriştim. Öncelikle ben sevgilimle mutluyum. Fark ettim ki bunu belli etmem gerekiyor. Öyle de yaptım. İnan enerjim herkese yayıldı, tabii ki ona da. Aramayan adam aradı, hem de kaç kere. İyi ki vardın. – Sema

Sıkça Sorulan Sorular:

Soru: Alkan’a Birebir Ulaşabilecek miyim?

Tabii ki. Özel “Güçlü Kadınlar” facebook grubunda, Alkan da bulunuyor. Dolayısıyla orada başlattığın bütün sohbetleri Alkan da takip edecek ve sana destek olacak. Birebir seans dilediğinde, ekstra ücret karşılığında Alkan’la telefonda konuşabileceksin.

Soru: MÖMM Programı Ne Zaman Başlıyor?

Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk programının bölümleri, Aşk Akademi online platformunda yayımlandı bile. Altı haftayı tamamlamana kadar, her hafta yeni bölümler alacaksın. Yani program çoktan online yayımlandı bile. Katılır katılmaz giriş hakkın olacak.

Diğer online e-kursların her birine anında ulaşacaksın.

Soru: Ya İstediğim Sonuçları Elde Edemezsem?

Bu platform, hayatını gerçekten değiştirmek için emek vermek istemeyen kadınlar için değildir. Dolayısıyla söylenenleri uyguladığında, dilediğin sonuçları da göreceksin.

Fakat “Alkan, katıldım ama beni geliştirmedi.” dersen, 30 günlük iade hakkın var. Platforma katıl, 30 gün boyunca öğrendiklerini uygula. Uyguladıktan sonra sonuç görmezsen, ödediğin 247 TL’nin tamamını iade ediyoruz. 30 günü aştığında iade hakkın düşüyor.

Eyleme geçtiğini kanıtlaman gerekiyor aksi halde iade hakkın geçerli değil. Bunu da sadece bilgi alıp kaçan insanlardan korunmak için yapıyoruz.

Soru: Programa Nasıl Ulaşacağım?

Bütün eğitimler, Aşk Akademi’nin websitesi üzerinden gerçekleşiyor. Sana özel kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıyorsun ve karşına çıkacak bütün eğitimleri oradan takip ediyorum. Yani eğitim, tamamen online üzerinden gerçekleşecek.

Soru: Diğer Uzmanlardan Farkı Nedir?

Özsaygı alanında destek veren diğer uzmanlar, sadece birebir desteğe bağımlılılar. Yani sen sadece ofise uğradığında, o uzmana düşüncelerini anlatabileceksin. Cevaplarını sadece seanslarda öğrenebileceksin. Aşk Akademi, sadece bir online eğitim platformu değil.

Senin gibi insanların birbirine destek çıktığı bir topluluk. Bu topluluğu, bu dayanışmayı hiçbir uzmanda bulamayacağını söyleyeyim. Ayrıca akademinin içerisinde aklına takılan bütün sorulara cevap bulabilirsin. 7/24 giriş yapabileceğin bir yer…

Soru: Herhangi Bir Ofise Gelecek miyim?

Hayır. Bu tamamen internet üzerinden gerçekleşen bir eğitim platformu. Başlama tarihi falan yok. Ödemeni yapar yapmaz, üyelere özel bir alana yönlendiriliyorsun. Bütün içerikleri anında ulaşma şansın var. Hiçbir yere gelmek zorunda değilsin.

Soru: Havale ile ödeyebilir miyim?

Kesinlikle, evet. Banka hesap bilgilerine ulaşmak için alkan[@]askakademi.com mail adresine, havale seçeneyi istediğini belirtmen yeterli. Sana hemen banka bilgileriyle geri dönüş yapacağız.

Soru: Benim ilişkimde problemlerim var. Yine de işime yarayacak mı? 

Eğer ki hayatının herhangi bir “düzenli” olarak problemler yaşıyorsan, özellikle bu problemler kısır döngü şeklinde tekrarlanıyorsa, büyük ihtimalle karşındaki insanlarla alakalı sorun yok.

Problemlerin neredeyse tamamı seninle başlıyor. Bu yüzden özsaygını güçlendirmek çok çok önemli. Evet… İlişkinde problem yaşıyorsan, bu program ilişkini düzeltmene destek olacak.

Bu Fırsatı Değerlendirmediğinde Neleri Kaybedeceksin?

Emin olmadığım bir programa finansal yatırım yapmakta zorlandığım zamanları hatırlıyorum. Akıl hocalarımdan biri bana bu durum karşısında şunu söylemişti: “Para bugün gider, yarın gelir. Hedeflerin ve arzuların gittiğinde, bir daha gelmezler.”. İşte senin de bu programa böyle bakmanı istiyorum. 247 TL’yi bir kaç gün içerisinde kazanıyorsun 😉 Peki mutluluğu hayatına getirmediğinde, neleri kaybedeceksin? Hadi butona tıkla ve eyleme geç.

SAYAÇ DOLANA KADAR 3137 TL Yerine 247 TL

[countdown_timer style=”2″ end_date=”2019/6/15 23:59:59 GMT +3″ redirect_url=”” years_text=”Yıl” years_text_singular=”Yıl” months_text=”Ay” months_text_singular=”Ay” days_text=”Gün” days_text_singular=”Gün” hours_text=”Saat” hours_text_singular=”Saat” minutes_text=”Dakika” minutes_text_singular=”Dakika” seconds_text=”Saniye” seconds_text_singular=”Saniye”][/countdown_timer]

[button_1 text=”KAMPANYA%20BITTI” text_size=”24″ text_color=”#ffffff” text_font=”Gill Sans;default” text_bold=”Y” text_letter_spacing=”0″ subtext_panel=”Y” subtext=”%C3%96zel%20teklif%20i%C3%A7in%20alkan%5B%40%5Daskakademi.com’a%20mail%20g%C3%B6nderiniz.” subtext_size=”14″ subtext_color=”#ffffff” subtext_letter_spacing=”0″ text_shadow_panel=”Y” text_shadow_vertical=”-1″ text_shadow_horizontal=”0″ text_shadow_color=”#080808″ text_shadow_blur=”0″ styling_width=”60″ styling_height=”20″ styling_border_color=”#000000″ styling_border_size=”1″ styling_border_radius=”3″ styling_border_opacity=”100″ styling_gradient=”Y” styling_gradient_start_color=”#d90000″ drop_shadow_panel=”Y” drop_shadow_vertical=”1″ drop_shadow_horizontal=”0″ drop_shadow_blur=”1″ drop_shadow_spread=”0″ drop_shadow_color=”#000000″ drop_shadow_opacity=”50″ inset_shadow_panel=”Y” inset_shadow_vertical=”0″ inset_shadow_horizontal=”0″ inset_shadow_blur=”0″ inset_shadow_spread=”1″ inset_shadow_color=”#ffff00″ inset_shadow_opacity=”25″ align=”center”/]

Psikolog Alkan Öztürk Hakkında

Alkan Öztürk, bendeniz, İstanbul Bilgi Üniversite’si psikoloji bölümünden mezun olduktan

sonra Almanya’ya yerleştim. Almanya’da bu bloğun temellerini attığımı söyleyeyim. Hayatım boyunca farklı girişimcilik projeleriyle uğraştım ve her birini başarılı seviyelere getirdim.

Şimdi ise insanlara destek oluyorum. Almanya’ya yolun düşerse, mutlaka beklerim. Başarılar ve mutluluklar dilerim.

Alkan Öztürk