İlİŞKİSİNİ KURTAMAK İSTEYEN KADINA:

Huzursuz İlişkini Mutlu Olduğun Bir Duruma Getirebildin mi?

ZAMANLA ÇÖZÜLMEYEN VE ÜST ÜSTE BİNEN PROBLEMLER İLİŞKİYİ YIPRATIR. ANCAK YIPRANMIŞ BİR İLİŞKİYİ TEKRAR NASIL AYAĞA KALDIRACAĞINI BİLİYOR MUSUN?

Sadece 6 Derste, Yıpranan İlişkini Güçlendirebilirsin

Bitmeye yakın bir ilişkiyi tekrar heyecanlandırmak için, dikkat etmen gereken çok ciddi konular var. Bu konuların her birini 6 modülde işleyeceğiz.

Modül 1

Birinci bölümde, erkeklerin bazı durumlarda neden ilgiden kaçtıklarını öğreneceksin. Sen ona yaklaşıyorsun, ama o uzaklaşıyor. Neden?

Modül 2

Geri Vites Erkek terimini daha önce duymuş olabilirsin. Kendini aniden geri çeken bir erkeğe nasıl yaklaşman gerektiğini öğreneceksin.

Modül 3

Partnerinin seninle açık açık KONUŞMADIĞINI hissediyor musun? Bu modülde, erkeğini nasıl konuşturacağını öğreneceksin.

Modül 4

Ne anlatırsan anlat, sanki seni anlamıyor. Her şeyi yanlış anlamak istiyor. Bu modülde, onun anlayacağı dilden konuşmayı öğreneceksin.

Modül 5

Yaptıklarının arkasındaki niyet ne? Ne yapmaya çalıştığından emin değilsen, bu bölümde öğreneceğin işaretlerle davranışlarına anlam vereceksin.

Modül 6

Seni sadece cinsellik için istediğinden şüpheleniyorsan, bu süreci tersine çevirmelisin. Sadece yatakta değil, seni hayatında istemesi için ne yapman gerektiğini öğreneceksin.

Bonus Modül

Her tartışmanın sonunda, ilişkini biraz daha yıpratıyorsun. Senden tamamen kopmasına engel olmak için, tartışmaları yapıcı bir şekle sokmayı öğreneceksin. Her tartışmadan sonra sana bağı güçlenecek.

İlişkinin Sona Yaklaşmasını Engellemek İstiyor musun?

Senin için yer ayırdığımız online kursumuzda, Psikolog Alkan Öztürk'ün tavsiyelerini büyük bir ciddiyetle uygulamanı tavsiye ederiz. Söylenenlere uyduğunda, aşağıda saydığımız faydaları hayatında büyük ihtimalle gözlemleyebilirsin.

Partnerinin psikolojisini anlayacaksın. Onun davranışlarının sebebini öğrenmek için, bağlanma teorisini keşfedeceksin. Yaptıkları sana anlamlı gelmeye başlayacak ve soru işaretlerinden kurtulacaksın.
Sürekli kendini geri çeken bir partnerin varsa, bunu durdurmanın yolunu öğreneceksin. Kendini geri çekmektense, sana doğru gelecek. Her geçen gün duygusal olarak daha da yaklaştığını hissedeceksin.
Hayatında bazı şeylerin neden kontrolsüzce yaşandığını anlayacaksın. Hayatında önemli olan bütün alanların kontrolünü eline almayı öğreneceksin.
Partnerin duygularını seninle paylaşmıyorsa… Hissettiklerini sana anlatmakta zorluk çekiyorsa… Onun ne hissettiğini ve düşündüğünü anlayamıyorsan… Bunun çözümü keşfedeceksin. Sana duygularını anlatması için senin uygulayabileceğin bir iletişim tekniği öğreneceksin.
Onunla konuşurken sürekli yanlış anlaşılmalarla karşılaşıyor musun? Sen başka bir şey demek isterken, o bambaşka bir anlam çıkarıyor. Bu iletişim probleminin çözümünü keşfedeceksin. Bundan sonra anlattıklarını, anlatmak istediğin gibi anlayacak. Kendi yorumunu ekleme şansı kalmayacak.
“101 Yaşındaki Sen” egzersizini tamamladığında, hayatında soru işaretleri kalmayacak. Attığın her adımdan %100 emin olarak atacaksın.
Doğru bir ilişkide olmadığını gösteren 9 işareti öğreneceksin. Sevgi ve aşk her şeyin önündeymiş gibi durur. Fakat zehirli bir ilişkide olduğunu anlarsan, geç olmadan doğru kararları verebilirsin.
Sana son zamanlarda sadece cinsel amaçlı yaklaşıyorsa, bunu süreci tersine çevirmeyi öğreneceksin. Daha doğrusu niyetini net bir şekilde keşfedeceksin ki bundan sonra ne yapman gerektiğini bilesin.
Yaşadığınız tartışmalar ilişkiyi yıpratmayacak. Öğreneceksin iletişim taktikleriyle yaşadığınız her tartışma, ilişkisini güçlendirecek. Duygusal olarak birbirinize daha çok bağlanacaksınız. Zararlı tartışmalar son bulacak. Sağlıklı tartışmalar yerini alacak.

Senden öğrendiklerimle eski sevgilimle konuştum. Benden özür dilemesini sağladı. Şimdi de sürekli arıyor. 

FADİME A. 

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Güzel bir ilişkideyken, zamanla yaptığım hatalar ilişkimi kötü bir hale getirdi. Şimdi ne yapmam gerektiğini daha net gördüm. 

Tülay O.

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Eğitmenin Hakkında

Psikolog Alkan Öztürk

Psikolog Alkan Öztürk, yayımladığı içeriklerle 2 yılda 1.059.047 kadının hayatlarını değiştirmelerine yardımcı oldu. Aynı zamanda ilişkiler alanında Türkiye'nin en büyük bloğunu kurdu. Online eğitim programlarıyla sen de hayatını değiştirebilirsin.

Katılma Kararını Vermen için Daha Ne Yapabilirim?

Biliyorum, büyük ihtimalle bu online kursun ne kadar işe yarayacağından şüpheleniyorsun. Yerinde olsam, ben de aynısını düşünürdüm. Bu soru işaretini ortadan kaldırman için, 6037 TL değerinde diğer programlarımıza da ücretsiz erişim hakkı vermek istiyorum.

3 aylık silver üyelik - €458,15 yerine

€39,95


Bugün katıldığında, programa 3 aylık giriş hakkı alabilirsin. Üç ayın sonunda ya yenileyebilirsin, ya da üyeliğini iptal edebilirsin.

%100 Online Eğitim Programı
7/24 Erişilebilir Sistem
12 Saati Aşan Bonus Programlar
İnteraktif Egzersizler
Gizli Facebook Grubu (Tercihen)

BONUS PROGRAMLAR:€458,15 Tasarruf Etmek İster misin?


Senin adına ayırdığımız kontenjanı bugün doldurduğunda, aşağıdaki programların her birini hesabına hediye olarak ekleyeceğiz.

"Erkeğin Aşkla Yaklaşsın" E-Kursu
"Ömür Boyu Seninle Olmak İstesin" E-Kursu
"Güçlü Kadının 10 Sırrı" Online Programı
"Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk" Eğitimi

SÜRE DOLDUĞUNDA BONUSLARI KALDIRACAĞIZ.

Sıkça Sorulan Sorular

Program Gerçekten Faydalı mı?

Tahmin ediyoruz ki, programın ne kadar etkili olduğundan şüphe duyuyorsun. "Acaba boşuna mı para vereceğim?" ya da "Ya paramın karşılığını alamazsam?" diye düşünüyor olabilirsin. Bu düşüncelerini çok iyi anlıyorum. 

Sayfadaki müşteri yorumlarına ya da Instagram hesabımıza bakabilirsin. Bazı insanlar fayda görüyor. Görmeyenler için 30 günlük iade hakkımız var.

Üyelik Ücreti Neden Euro Kurunda?

Şirketimiz Almanya bazlıdır. Dolayısıyla vergilendirilmesini doğru yapmak için, Euro kurundan ödeme alıyoruz. Kredi kartınız Türkiye'den ise, hiç sorun yok. 

Ödemeniz, kartınızda TL olarak güncel kurdan çekilecektir. Hata yaşanırsa, bankanızla konuşup yabancı kur ödemelerine izin almanız tavsiye edilir. 

Ya Eğitimden Fayda Görmezsem?

Tabii ki aklından geçiyor: "Hadi eğitime katıldım ve inceledim diyelim. Ancak hiç bir fayda görmedim. Bu durumda ne yapacağız?" diye düşünüyor olabilirsin. 

Hiç merak etme, 30 günlük iade hakkın bulunuyor. Biz haber verdiğinde, ödediğin ücreti iade edeceğiz. 

30 Günlük İade Nasıl İşliyor? 

İade hakkı eğitimden öğrendiklerini uygulayan, fakat sonucunda fayda görmeyen kursiyerler için geçerlidir. 

Dolayısıyla 30 gün içerisinde, egzersizleri tamamladığını kanıtlayarak (fotoğraf, ekran kaydı), fayda görmediğini belirterek iade isteyebilirsin. 

Bilgi hırsızlığından korunmak adında böyle bir şart koşuyoruz.

Alkan Bey' Birebir Ulaşacak mıyım?

Bu bir online eğitimdir. Psikolog Alkan Öztürk'ün birebir danışmanlık programı da bulunuyor. Dolayısıyla daha yakın bir destek istiyorsanız, danışmanlığa başvurmanız önerilir. 

Ancak programla birlikte katılacağınız Facebook grubumuz var. Sorularınızı oradan sorduğunuzda, Alkan Bey cevap verecektir.

Üyeliğim Bittikten Sonra Ne Olacak?

Silver üyeliğin 3 ay sürecek. Üç ayın sonunda üyeliğin iptal olacak. Bu süreçten sonra ihtiyacın olursa, üyeliğini uzatabilirsin. Aksi halde üyeliğini sonlandıracağız. Programa tekrar giriş yapmak istersen, bize bildirmen yeterli olacak. 

Üç aylık üyelik için tek seferlik €39,95 ödedikten sonra, ödemelerin otomatikman durdurulacak.

Çöken İlişkini Kurtar programına sadece €39,95'e katıl! 

Sadece kısa süreliğine yaptığımız kampanyayla 3 aylık silver üyeliğe, sadece €39,95 ödeyerek katılabilirsin. Ayrıca €458,15 tasarruf edebilirsin. Kararını verdin mi?


©2020 - AlkanOzturk.com - Tüm Hakları Saklıdır.