CİNSELLİK İSTEYEN ERKEKTEN SIKILAN KADINA:

Sana Sadece Cinsellikle Yaklaşan Erkeğin Niyetini Aşka Dönüştürebildin mi?

büyük İhtİmalle erkeğİn nİyetİnden şüphelenİyorsun. Sana cİnsellİkle değİl, aşkla yaklaşmasını İstİyorsun. Bunu nasıl yapacağını bİlİyor musun?

Sadece 4 Derste, Sana Cinsellikle Yaklaşan Adamın Niyetini Değiştirebilirsin

Kullanıldığını hissetmek, dünyanın en kötü duygularından bir tanesidir. Seni anlıyoruz. Karşındaki erkeğin sana duygularıyla yaklaşmasını istiyorsan, 4 modülde anlattıklarımızı derhal uygulamanı tavsiye ederiz.

Modül 1

Erkekler, nasıl bir kadını vazgeçilmez buluyorlar? Hangi özelliklere sahip bir kadını hayatları boyunca yayında tutmak istiyorlar? Programın birinci bölümünde, erkeğin derin dünyasına giriş yapacaksın. Onun için vazgeçilmez olmayı öğreneceksin.

Modül 2

İşin psikolojik kısmını hallettikten sonra, erkeğin cinsel ihtiyacını kontrol altına almayı öğreneceksin. Programın ikinci modülünde, verilen tekniklerle erkeğin cinsel ihtiyacı her zaman senin kontrolünde olacak. Duyguları, cinsellikten önce gelecek.

Modül 3

Bu bölümde, erkeğin unutamayacağı randevuları nasıl yaratacağını öğreneceksin. Buluşmalarınız, onun aklında "Daha önce böyle kadınla tanışmadım." etkisi yaratacak. Bunun sonucunda, o evine döndüğünde düşüneceği tek şey, geçirdiği güzel dakikalar olacak.

Modül 4

Uzun ömürlü bir ilişki yaşamak için erkeğin ihtiyaç duyduğu şeyleri bu bölümde öğreneceksin. Burada anlatılanları ilişkine uyarladığında, senin yanındayken başka hiçbir kadınla hissetmediği duyguları yaşayabilir. Seni kaybetmek, ona korkunç bir düşünce gibi gelecek.

Seni Sadece Cinsel Obje Olarak Görmesini Durdurmak İstiyor musun?

Dur tahmin edeyim… 

Anlam veremediğin bir şekilde, tanıştığın bütün erkekler sana cinsellik ile yaklaşıyorlar. Ucuz numaralarla (hatta bazen direkt olarak), sadece yatağa atmak istediklerini iletiyorlar. Hatta bazen düşünüyorsun: “Ya cinsellik tamam da bunu pat diye söylemek olur mu??? İnsan bir tanır tanışır… Allahın öküzü.”

Evet, işin ilginç tarafı şu: Cinselliğe kötü bakan biri değilsen ama her şeyin adabı var. Biliyorum, güzel ve romantik bir ilişki yaşamak istiyorsun. Bunu yaşarken bir yandan da cinselliğin olması seni mutlu edecek. 

Fakat nedense son zamanlarda karşılaştığın bütün erkekler, senden sadece cinsellik istiyor. Ne karakterini ne de hayatını tanımak istiyorlar. 

Tahmin ediyorum ki bu durum, seni inanılmaz rahatsız ediyor. Seni gerçekten tanımak isteyen bir adamla, niyeti ciddi olan bir adamla bu özel anları yaşamak istiyorsun. Maalesef böyle biri karşına çıkmıyor. 

Artık kendini sorguluyorsun. “Nerede hata yapıyorum? Acaba ben mi bu enerjiyi yansıtıyorum.” demeye başladın. 

Emin olabileceğin tek bir şey var… Seni, benden daha iyi anlayan bir insan yok! 

Bir Psikolog olarak bu durumu o kadar derinlemesine analiz ettim ki, günün birinde öğrendiklerim bende bir farkındalık oluşturdu. Erkeğin cinsel niyetini tersine çevirecek teorilerini birleştirmeye başladım. 

Notlar tuttum, yazılar yazdım. Sonunda ne çıktı biliyor musun?

“Erkeğin Aşkla Yaklaşsın” online eğitim programı! Üç saatlik video eğitiminin sonunda, karşındaki erkeğin cinsel niyetini aşka dönüştürmeyi öğreneceksin! 

Zor bir süreç değil. 

Sadece oturup emek vermen gerekiyor. Egzersizleri tamamlayıp, erkekler hakkında daha derin bilgilere sahip olman gerekiyor. Eğitimin sonunda öğreneceğin teknik ve teorilerle, karşıdaki adamdan aşağıdaki cümleyi duyma ihtimalin çok büyük: 

“Sen diğerlerinden çok farklısın. Seni daha yakından tanımak istiyorum.” 

Programın içinde öğreneceğin bilgilerden kısaca bahsedelim:

Erkeklerin ilişkide yaşadıkları yanılgıyı öğreneceksin. Erkeğin kendisinin farkında olmadığı bir yanılgı var ve bu yanılgı ile hayatını yaşıyor. Sen ondan önce bunun farkında vardığında, psikolojik anlamda onu etkileyebilirsin.

Evrimsel psikolojiyle erkeğin cinsel yaklaşımı derinden anlayacaksın. Neden cinsellik ile yaklaştıklarını öğreneceksin. Bunun sonunda yaşadıkların artık eskisi gibi korkunç gelmeyecek.

“Yüksek Değerli Kadın” olmanın 4 sırrını öğreneceksin. Bu 4 özelliği kendi hayatına yansıttığında, erkeğin dünyasında “Vazgeçilmez Kadın” kategorisine gireceksin.

Sıra dışı bir hayat yaratacak onu bir mıknatıs gibi kendine çekeceksin. Sıra dışı hayatın ne anlama geldiğini ve nasıl yaratıldığını öğreneceksin.
Tanıştığın erkeğin sana ne kadar uygun olduğunu anlayacaksın. Çok geç olmadan gerçeği görmen için ne yapman gerektiğini öğreneceksin.

Onunla unutamayacağı bir sohbet yaratmak için 2 aşamalı bir formül öğreneceksin. Bu formülün adı “Derin Sohbet Formülü.”

Onun değerlerini keşfedeceksin. Hiç kimseye anlatamadığı değerlerini seninle paylaştığında, seni direkt “Hayatındaki Özel İnsanlar” kategorisine koyacak.

Sana karşı duygusal bir bağ geliştirmesi için ne yapman gerektiğini öğreneceksin. Bazı iletişim teknikleri kullanarak sana karşı derin bir bağ geliştirecek.

"Erkekler hep aynı şeyi ister." diye düşünürdüm ama yanlışmış. Programdan sonra ne yapmam gerektiğini artık biliyorum.

Gülnur b.

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Sadece değerli kadın ile alakalı içeriği izledim ve uyguladım. Sevgilim "Senden daha iyisini bulmak imkansız." dedi. 

GİZEM T.

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Eğitmenin Hakkında

Psikolog Alkan Öztürk

Psikolog Alkan Öztürk, yayımladığı içeriklerle 2 yılda 1.059.047 kadının hayatlarını değiştirmelerine yardımcı oldu. Aynı zamanda ilişkiler alanında Türkiye'nin en büyük bloğunu kurdu. Online eğitim programlarıyla sen de hayatını değiştirebilirsin.

Katılma Kararını Vermen için Daha Ne Yapabilirim?

Biliyorum, büyük ihtimalle bu online kursun ne kadar işe yarayacağından şüpheleniyorsun. Yerinde olsam, ben de aynısını düşünürdüm. Bu soru işaretini ortadan kaldırman için, 6037 TL değerinde diğer programlarımıza da ücretsiz erişim hakkı vermek istiyorum.

3 aylık silver üyelik - €458,15 YERİNE

€39,95


Bugün katıldığında, programa 3 aylık giriş hakkı alabilirsin. Üç ayın sonunda ya yenileyebilirsin, ya da üyeliğini iptal edebilirsin.

%100 Online Eğitim Programı
7/24 Erişilebilir Sistem
12 Saati Aşan Bonus Programlar
İnteraktif Egzersizler
Gizli Facebook Grubu (Tercihen)

BONUS PROGRAMLAR:€458,15 Tasarruf Etmek İster misin?


Senin adına ayırdığımız kontenjanı bugün doldurduğunda, aşağıdaki programların her birini hesabına hediye olarak ekleyeceğiz.

"Çöken İlişkini Kurtar" E-Kursu
"Ömür Boyu Seninle Olmak İstesin" E-Kursu
"Güçlü Kadının 10 Sırrı" Online Programı
"Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk" Eğitimi

SÜRE DOLDUĞUNDA BONUSLARI KALDIRACAĞIZ.

Süreniz maalesef doldu

Sıkça Sorulan Sorular

Program Gerçekten Faydalı mı?

Tahmin ediyoruz ki, programın ne kadar etkili olduğundan şüphe duyuyorsun. "Acaba boşuna mı para vereceğim?" ya da "Ya paramın karşılığını alamazsam?" diye düşünüyor olabilirsin. Bu düşüncelerini çok iyi anlıyorum. 

Sayfadaki müşteri yorumlarına ya da Instagram hesabımıza bakabilirsin. Bazı insanlar fayda görüyor. Görmeyenler için 30 günlük iade hakkımız var.

Üyelik Ücreti Neden Euro Kurunda?

Şirketimiz Almanya bazlıdır. Dolayısıyla vergilendirilmesini doğru yapmak için, Euro kurundan ödeme alıyoruz. Kredi kartınız Türkiye'den ise, hiç sorun yok. 

Ödemeniz, kartınızda TL olarak güncel kurdan çekilecektir. Hata yaşanırsa, bankanızla konuşup yabancı kur ödemelerine izin almanız tavsiye edilir. 

Ya Eğitimden Fayda Görmezsem?

Tabii ki aklından geçiyor: "Hadi eğitime katıldım ve inceledim diyelim. Ancak hiç bir fayda görmedim. Bu durumda ne yapacağız?" diye düşünüyor olabilirsin. 

Hiç merak etme, 30 günlük iade hakkın bulunuyor. Biz haber verdiğinde, ödediğin ücreti iade edeceğiz. 

30 Günlük İade Nasıl İşliyor? 

İade hakkı eğitimden öğrendiklerini uygulayan, fakat sonucunda fayda görmeyen kursiyerler için geçerlidir. 

Dolayısıyla 30 gün içerisinde, egzersizleri tamamladığını kanıtlayarak (fotoğraf, ekran kaydı), fayda görmediğini belirterek iade isteyebilirsin. 

Bilgi hırsızlığından korunmak adında böyle bir şart koşuyoruz.

Alkan Bey' Birebir Ulaşacak mıyım?

Bu bir online eğitimdir. Psikolog Alkan Öztürk'ün birebir danışmanlık programı da bulunuyor. Dolayısıyla daha yakın bir destek istiyorsanız, danışmanlığa başvurmanız önerilir. 

Ancak programla birlikte katılacağınız Facebook grubumuz var. Sorularınızı oradan sorduğunuzda, Alkan Bey cevap verecektir.

Üyeliğim Bittikten Sonra Ne Olacak?

Silver üyeliğin 3 ay sürecek. Üç ayın sonunda üyeliğin iptal olacak. Bu süreçten sonra ihtiyacın olursa, üyeliğini uzatabilirsin. Aksi halde üyeliğini sonlandıracağız. Programa tekrar giriş yapmak istersen, bize bildirmen yeterli olacak. 

Üç aylık üyelik için tek seferlik €39,95 ödedikten sonra, ödemelerin otomatikman durdurulacak.

Erkeğin Aşkla Yaklaşsın programına sadece €39,95'e katıl! 

Sadece kısa süreliğine yaptığımız kampanyayla 3 aylık silver üyeliğe, sadece €39,95 ödeyerek katılabilirsin. Ayrıca €458,15 tasarruf edeceksin. Kararını verdin mi?


©2020 - AlkanOzturk.com - Tüm Hakları Saklıdır.