Başarılı oLmak İsteyen KADINA:

Hayatında Mutlu Olmak İstediğin Her Alanda Başarılı Olabildin mi?

UĞRAŞ, UĞRAŞ BİR TÜRLÜ OLMUYOR. ÖYLE DEĞİL Mİ? HAYATINDA MUTLU VE BAŞARILI OLMAK İSTİYORSUN AMA NASIL YAPACAĞINI BİLMİYORSUN. GÜÇLÜ KADININ 10 SIRRINI ÖĞREN.

Sadece 10 Derste Öğreneceğin 10 Sırla, Başarılı Bir Hayat Yaratabilirsin

Hayatının her alanında başarılı olmak için, %1 mantalitesini benimsemelisin. Bu düşünce yapısını hayatının 10 alanına uyguladığında, bütün kapılar açılacak.

1. Sır

Birinci bölümde, hedeflerini planlamayı öğretecek. Plan derken, gerçekten uygulamaya geçirebileceğin bir yol haritası çizeceksin. Konu ne olursa olsun...

2. Sır

İkinci bölümde, düşüncelerini yönetmeyi öğreneceksin. Negatif bir düşünce, negatif sonuçlar getirir. Dolayısıyla bilinçaltı programlama ile pozitif bir hayat yaratacaksın.

3. Sır

Üçüncü bölümde, ataleti yenmenin yollarından bahsedeceğiz. Bir konuda ne kadar bilgi sahibi olursan ol, eyleme geçmediğinde bir şey olmaz. Eylem adamı olacaksın.

4. Sır

Dördüncü bölümde, alışkanlıklarını baştan sona değiştireceğiz. Bugün ne yaptığın, 10 sene sonrasını etkiler. Dolayısıyla alışkanlıklarını kontrol ettiğinde, hayatını yönetirsin.

5. Sır

Beşinci bölümde, öfke kontrolünü öğreneceksin. Öfkeli olduğun zamanlarda, hata yapma olasılığın artar. Dolayısıyla öfkene hakim olursan, en doğru kararları verirsin.

6. Sır 

Altıncı bölümde, özgüvenini güçlendireceksin. Kim ne desin, özgüveni düşük olan bir insanın başarılı olma ihtimali de düşer. Özgüvenini geliştireceksin.

7. Sır

Yedinci bölümde, korkularını kontrol etmeyi öğreneceksin. Kaybetme korkusu, başarı korkusu fark etmez... Korktuklarını hayatına çekme ihtimalin yüksektir. 

8. Sır

Karizmatik insanların neden mıknatıs gibi olduklarını merak ettin mi? Bu insanları uyguladığı konuşma sanatını, bu bölümde keşfedeceksin ve hayatına uyarlayacaksın.

9. Sır 

Bu bölümde, bağımlılıklarını durduracaksın. Bağımlılıklar, hayatını yönetir (partnerin de dahil). Sen onlara hakim olduğunda, özgür bir hayat yaratmış olursun.

10. Sır

Son bölümde, mükemmeliyetçilikten bahsedeceğiz. En iyi anı beklemek, insanların yaptığı en büyük hatadır. Zaman kaybetmeden, optimal bir hayat yaratmanın sırrını öğreneceksin.

Hiçbir Fayda Getirmeyen Ortalama Bir Hayat Sürmekten Sıkıldın mı?

Ne yaparsan yap, bir türlü istediklerine ulaşamıyorsun. Öyle değil mi? Konu ilişkin, kariyerin, sağlığın, bedenin olabilir… Her insan gibi, senin de hayalini kurduğun hedefler var. 

Bir yandan “İstediklerime neden hala ulaşamadım?” diye düşünürken, diğer yandan başarılı olan insanlara bakıyorsun. Kendini onlarla karşılaştırmamak mümkün değil… İşin ilginç tarafı, kendini onlarla karşılaştırdığında, senden çok da farklı olmadıklarını görüyorsun. 

Dur. 

Hatta hiç farklı değiller. HATTA, senden daha berbatlar. Hem psikolojik anlamda, hem de dış güzellik anlamda… Tahmin ediyorum ki kendine şu soruyorsun: 

“O, benden neyi farklı yapıyor?” 

Bu soru aklını yiyip bitiriyor. Okuduğun onlarca kitaptan, izlediğin onlarca videodan, katıldığın onlarca seminerlerden sonra hala aradığın çözümü bulmuş değilsin. 

Ben sana söyleyeyim: Kendini geliştirme sürecine girdiğimde, aynı soruları kendime soruyordum. Kendimi diğerleriyle karşılaştırmamak mümkün değildi. Her seferinde karşılaştırdığımda, benden daha iyi olmadıklarını görüyordum. Bu durumda beni üzüyordu. 

Peki ne yaptım dersin? 

İlk önce kendime bir çözüm yolu ürettim. Yüzlerce kitap okuduktan sonra en etkili teorileri ve bilgileri bir araya topladım. Kesin bir yol haritası çizdim. Bu yol haritası, toplamda 10 sır içeriyor. 

Hazır mısın? Kendim için çizdiğim bu özel programı artık seninle paylaşmaya karar verdim.

“Güçlü Kadının 10 Sırrı” video programı! İnteraktif egzersizlerle, bahsettiğim 10 sırrı hayatına uyarlayacaksın. Dikkat, bu eğitim herkes için uygun değil. Neredeyse 5 saat süren eğitimin sonunda, hayatında seni yavaşlatan her şeye bir son vereceksin. 

Kişisel gelişimini hızlandıracak, hedeflerine kısa süre içerisinde ulaşacaksın. Kısa süre derken şöyle diyorum: Söylenenlere uyarsan 6 ay içerisinde neredeyse bütün hedeflerine ulaşabilirsin. 

Bu program sadece SANA odaklanıyor. Sen de daha büyük bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyorsan, “Güçlü Kadının 10 Sırrı” programına katılmanı gönülden tavsiye ederim. Programa katıldığında öğreneceklerine teker teker bakmak ister misin?

Hedeflerine 6 ayda ulaşmayı öğreneceksin. İnsanlar hayaller ve hedefler yazıyor ancak problem şurada: Oraya nasıl ulaşacaklarından haberleri yok. “6 Aylık Hedef Planlama” sistemi ile hayalini kurduğun neredeyse bütün hedeflerine 6 ayda ulaşacaksın.
Bilinçaltını programlayarak hayatını değiştireceksin. “Ne düşünürsen, o olursun” cümlesini duymuş muydun? Düşüncelerinin hayatını nasıl etkilediğini öğreneceksin. Düşüncelerini yönetmeyi öğrenerek, hayalini kurduğun hayatı yaratacaksın.
Atalet hastalığını sonsuza dek ortadan kaldırıp, yapman gerekenleri anında yapacaksın. “Ne yapmam gerektiğini biliyorum ama bir türlü yapamıyorum.” dediğin oldu mu? Buna atalet diyorlar. Ataleti yok etmenin ilginç bir stratejisi var. O stratejiyi öğrendikten sonra eylem adamı olacaksın. Dolayısıyla hedeflerine DAHA HIZLI ulaşacaksın.
Alışkanlıklarını değiştirerek mutluluğun artacak. “Mucizevi Başlangıç” dediğim teoriyle, en önemli alışkanlıkları hayatına yerleştireceksin. Bir diğer adı, SAVERS. Bunları uyguladıktan sonra mutluluğun inanılmaz derecelerde artacak. İnsanlar, “Sana ne oldu ya? Seni daha önce böyle enerjik görmemiştim”. diyebilirler. Dikkat.
Öfkene hakim olmayı öğreneceksin. Seni sinirlendiren anlarda kontrolünü kaybettiğinde, her zaman kötü sonuçlarla karşılaştın, öyle değil mi? Öfke kontrolü ile soğukkanlılığını her durumda koruyabilirsin. Daha net düşünerek, istediğin sonuçlara ulaşma şansı yükselecek. Kontrolünü kaybedersen, elinde hiçbir şey kalmayacak. Her şeyi kaybedebilirsin.
“Yıkılmaz Özgüven” teorisiyle özgüvenini zirveye taşıyacaksın. Örneğin kariyer gibi durumda kendine güvenmediğin zamanlar oluyor mu? Ya da partnerinle paylaşman gereken ciddi bir konu olduğunda? Böyle zamanlarda büyük bir özgüvenle karşındaki insanla konuşman çok önemli. Kendine güvenmeyen insanların sözlerine güvenmek, çok daha zordur.
Seni yavaşlatan korkularına son vereceksin. Belki ilişkinde ya da kariyerinde istediğin bazı şeyler var. Ancak korkuların seni geride tutuyor. Düşünüp duruyorsun. Korkularını ortadan kaldırdığında, seni geride tutan ya da yavaşlatan hiçbir sebep kalmayacak.
Karizmanı yükselterek, insanları mıknatıs gibi kendine çekeceksin. Hangi bazı insanları odaya girer girmez fark edersin ya… Enerjileri her yeri aydınlatır. İnanılmaz bir karizmaya sahiptirler. O insanların bazı stratejileri var. O stratejileri sende öğrenecek, mıknatıs gibi insanları kendine çekebilirsin.
Bağımlılıklarına son verip, hayatını daha özgürce yaşayacaksın. Bu bağımlılık, partnerine, işine, bir maddeye, sigaraya bağımlılık olabilir. Bağımlılığın her türlüsü, hayatındaki pozitif enerjiye baraj kurar. Bunlardan kurtularak, hayatını özgürce yaşamaya başlayacaksın.
Mükemmelliyetçiliğe son vererek istediğin her şeye ulaşacaksın. İster inan ister inanma. Bir insanın mükemmel olmak istemesi, onu hedeflerinden uzak tutar. Neden? Mükemmele ulaşma şansın neredeyse yok. Mükemmel olmak yerine, en iyisi olmayı öğrendiğinde, hayatın sonsuza dek değişecek.

Kendime değer vermeye başladım. Duygusal ve psikolojik anlamda güçlü bir insan oldum. Arkadaş ilişkilerim düzeldi.  

HİLAL G. 

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Daha az takıntılı olmaya başladım. Benden kaynaklanan hataları görmeye başladım. Anlattıklarınızı tokat gibi çarptı.  

EBRU A.

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Eğitmenin Hakkında

Psikolog Alkan Öztürk

Psikolog Alkan Öztürk, yayımladığı içeriklerle 2 yılda 1.059.047 kadının hayatlarını değiştirmelerine yardımcı oldu. Aynı zamanda ilişkiler alanında Türkiye'nin en büyük bloğunu kurdu. Online eğitim programlarıyla sen de hayatını değiştirebilirsin.

Katılma Kararını Vermen için Daha Ne Yapabilirim?

Biliyorum, büyük ihtimalle bu online kursun ne kadar işe yarayacağından şüpheleniyorsun. Yerinde olsam, ben de aynısını düşünürdüm. Bu soru işaretini ortadan kaldırman için, 6037 TL değerinde diğer programlarımıza da ücretsiz erişim hakkı vermek istiyorum.

3 aylık silver üyelik - €458,15 yerine

€39,95


Bugün katıldığında, programa 3 aylık giriş hakkı alabilirsin. Üç ayın sonunda ya yenileyebilirsin, ya da üyeliğini iptal edebilirsin.

%100 Online Eğitim Programı
7/24 Erişilebilir Sistem
12 Saati Aşan Bonus Programlar
İnteraktif Egzersizler
Gizli Facebook Grubu (Tercihen)

BONUS PROGRAMLAR:€458,15 Tasarruf Etmek İster misin?


Senin adına ayırdığımız kontenjanı bugün doldurduğunda, aşağıdaki programların her birini hesabına hediye olarak ekleyeceğiz.

"Erkeğin Aşkla Yaklaşsın" E-Kursu
"Ömür Boyu Seninle Olmak İstesin" E-Kursu
"Çöken İlişkini Kurtar" E-Kursu
"Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk" Eğitimi

SÜRE DOLDUĞUNDA BONUSLARI KALDIRACAĞIZ.

Sıkça Sorulan Sorular

Program Gerçekten Faydalı mı?

Tahmin ediyoruz ki, programın ne kadar etkili olduğundan şüphe duyuyorsun. "Acaba boşuna mı para vereceğim?" ya da "Ya paramın karşılığını alamazsam?" diye düşünüyor olabilirsin. Bu düşüncelerini çok iyi anlıyorum. 

Sayfadaki müşteri yorumlarına ya da Instagram hesabımıza bakabilirsin. Bazı insanlar fayda görüyor. Görmeyenler için 30 günlük iade hakkımız var.

Üyelik Ücreti Neden Euro Kurunda?

Şirketimiz Almanya bazlıdır. Dolayısıyla vergilendirilmesini doğru yapmak için, Euro kurundan ödeme alıyoruz. Kredi kartınız Türkiye'den ise, hiç sorun yok. 

Ödemeniz, kartınızda TL olarak güncel kurdan çekilecektir. Hata yaşanırsa, bankanızla konuşup yabancı kur ödemelerine izin almanız tavsiye edilir. 

Ya Eğitimden Fayda Görmezsem?

Tabii ki aklından geçiyor: "Hadi eğitime katıldım ve inceledim diyelim. Ancak hiç bir fayda görmedim. Bu durumda ne yapacağız?" diye düşünüyor olabilirsin. 

Hiç merak etme, 30 günlük iade hakkın bulunuyor. Biz haber verdiğinde, ödediğin ücreti iade edeceğiz. 

30 Günlük İade Nasıl İşliyor? 

İade hakkı eğitimden öğrendiklerini uygulayan, fakat sonucunda fayda görmeyen kursiyerler için geçerlidir. 

Dolayısıyla 30 gün içerisinde, egzersizleri tamamladığını kanıtlayarak (fotoğraf, ekran kaydı), fayda görmediğini belirterek iade isteyebilirsin. 

Bilgi hırsızlığından korunmak adında böyle bir şart koşuyoruz.

Alkan Bey' Birebir Ulaşacak mıyım?

Bu bir online eğitimdir. Psikolog Alkan Öztürk'ün birebir danışmanlık programı da bulunuyor. Dolayısıyla daha yakın bir destek istiyorsanız, danışmanlığa başvurmanız önerilir. 

Ancak programla birlikte katılacağınız Facebook grubumuz var. Sorularınızı oradan sorduğunuzda, Alkan Bey cevap verecektir.

Üyeliğim Bittikten Sonra Ne Olacak?

Silver üyeliğin 3 ay sürecek. Üç ayın sonunda üyeliğin iptal olacak. Bu süreçten sonra ihtiyacın olursa, üyeliğini uzatabilirsin. Aksi halde üyeliğini sonlandıracağız. Programa tekrar giriş yapmak istersen, bize bildirmen yeterli olacak. 

Üç aylık üyelik için tek seferlik €39,95 ödedikten sonra, ödemelerin otomatikman durdurulacak.

Güçlü Kadının 10 Sırrı programına sadece €39,95'e katıl! 

Sadece kısa süreliğine yaptığımız kampanyayla 3 aylık silver üyeliğe, sadece €39,95 ödeyerek katılabilirsin. Ayrıca €458,15 tasarruf edebilirsin. Kararını verdin mi?


©2020 - AlkanOzturk.com - Tüm Hakları Saklıdır.