KENDİNİ DEĞERSİZ HİSSEDEN İNSANA:

Yaşadığın Değersizlik Hissi, Mutlu Olmana Yardımcı Oluyor mu?

HER HANGİ BİR KONUDA KENDİNİ YETERSİZ VE DEĞERSİZ HİSSETTİĞİNDE, BAŞINA GELMEYEN KALMAZ. ANCAK BU DURUMU DURDURMANIN TEK YOLU, ÖZSAYGI.

Sadece 6 Derste, Değersizlik Hissini Müthiş Bir Özgüvene Dönüştüreceksin

Değersizlik hissi, hayatının her alanını etkiler. En başında aşk hayatını... Eğer bazı konularda istediğin noktada değilsen, özsaygın üzerinde çalışmalısın. Bu 6 modüllük programda öğreneceklerin, özsaygını zirveye çıkaracak.

Modül 1

Bu bölümde aktif olarak yaptıklarını ve yapacaklarını nasıl değerlendireceğini, nasıl eyleme geçeceğini öğreneceksin. Sürüklenmeyeceksin. Değerlerin ve hayallerin doğrultusunda hayatını yaşayacaksın. 

Modül 2

Programın ikinci bölümünde, kendini kendi gibi, olduğun gibi nasıl kabul edeceğini öğreneceksin. Dolayısıyla önüne binbir türlü gelişim kapıları açılacak.

Modül 3

Programın bu bölümünde, hayatın bütün sorumluluklarını bilinçaltı seviyesinde nasıl üstleneceğini öğreneceksin. Dolayısıyla problemlere takılı kalmayacak, anında çözümler üretebilen bir insan olacaksın.

Modül 4

Programın bu bölümünde, düşüncelerini ve fikirlerini, karşındaki insanın bozulmasından korkmadan aktarmayı öğreneceksin. Dolayısıyla doğru dili kullanarak, çevrendeki insanların seni %100 anlamalarını sağlayacaksın.

Modül 5

Programın bu bölümünde, sabah uyanma sebebin olan amacını belirleyecek ve bu amaç doğrultusunda hayatını yaşamaya başlayacaksın. Hayatının nereye gittiği, tamamen senin elinde olacak.

Modül 6

Son bölümde kişisel sınırlarını tamamen belirleyeceksin. Bu değerler doğrultusunda hayatını yaşamaya başlayacaksın. Başka insanlar seni kendi fikirlerine ikna etmeye çalıştığında, yolundan sapmayacak ve bütünlüğünü koruyacaksın.

İnsanların İyi Niyetini Kullanmalarını Geride Bırakıp, Saygıyla Yaklaştıklarını Görmek İstiyor musun?

Çok kötü. 

Seninle yüz yüze tanışmadığımız halde, hayatındaki en büyük problemi biliyorum. Belki bu problemin sen bile farkında değilsin. Daha fazla merak ettirmeden açıklayacağım:

Çevrendeki insanlara gerektiğinden fazla taviz veriyorsun ve sonucunda sınırların ihlal ediliyor… 

Kullanıldığını hissediyorsun. 

Manipüle edildiğini düşünüyorsun. 

Her olaydan sonra insanlara güvenini ve inancını kaybediyorsun. 

Hiç kimse seni istediğin gibi anlamıyor. 

Etrafındaki insanlar üzerine geliyorlar. 

İkinci plana atılıyorsun. İyi niyetin suistimal ediliyor. 

Ne sevdiğin insandan ne de arkadaşlarından beklediğin ilgiyi görmüyorsun. 

Çevrendeki insanlar sana psikolojik baskı yapıyorlar. Bunlar yaşadıklarının sadece bir kısmı… Öyle değil mi? Hayatında olan biten her şeyi bilme şansım yok. Ama bu kadarını bilmem yetmez mi? 

Her şeyden önce seni çok iyi anladığımı belirtmek istiyorum. Merak etme, yalnız değilsin. Ben de hayatımda uzun bir dönem boyunca aynı sorunlarla karşı karşıya kaldım. 

Yaptığım araştırmalar sonucunda, bu problemi yaşayan insanların ortak bir sorununu keşfettim. Ne biliyor musun? 

Düşük özsaygı. 

Özsaygın az olduğunda, yukarıda saydığım bütün sorunlarla karşılaşma ihtimalin yükselir. Dolayısıyla özsaygını yükselttiğinde, bütün problemler kendiliğinden çözülmüş olacak. Daha mutlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacaksın. 

Peki bunu nasıl başaracaksın?

Açıklıyorum: “Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk” programında, özsaygını 6 hafta içinde maksimum seviyeye getireceğiz. Tamamlayacağın egzersizlerle, kendin hakkında bugüne kadar keşfetmediğin şeylerin farkına varacaksın. 

Özsaygını bu programla yükselttikten sonra, hayatının hangi alanı olursa olsun, istediğin hedeflere ulaşacaksın. Emek verirsen tabii… Peki bu 6 haftalık eğitimde neler öğreneceksin? Detayları inceleyelim:

Hayatımda o kadar çok şey değişti ki. Başta her şeye bakış açım. Hiç bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim.  

DAMLA S. 

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Hayata karşı artık daha pozitifim. Seni tanıdığım günden beri hayatımı daha pozitif yaşıyorum. Teşekkür ederim.  

İLSA A.

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Eğitmenin Hakkında

Psikolog Alkan Öztürk

Psikolog Alkan Öztürk, yayımladığı içeriklerle 2 yılda 1.059.047 kadının hayatlarını değiştirmelerine yardımcı oldu. Aynı zamanda ilişkiler alanında Türkiye'nin en büyük bloğunu kurdu. Online eğitim programlarıyla sen de hayatını değiştirebilirsin.

Katılma Kararını Vermen için Daha Ne Yapabilirim?

Biliyorum, büyük ihtimalle bu online kursun ne kadar işe yarayacağından şüpheleniyorsun. Yerinde olsam, ben de aynısını düşünürdüm. Bu soru işaretini ortadan kaldırman için, 6037 TL değerinde diğer programlarımıza da ücretsiz erişim hakkı vermek istiyorum.

3 aylık silver üyelik - €458,15 yerine

€39,95


Bugün katıldığında, programa 3 aylık giriş hakkı alabilirsin. Üç ayın sonunda ya yenileyebilirsin, ya da üyeliğini iptal edebilirsin.

BONUS PROGRAMLAR:€458,15 Tasarruf Etmek İster misin?


Senin adına ayırdığımız kontenjanı bugün doldurduğunda, aşağıdaki programların her birini hesabına hediye olarak ekleyeceğiz.

SÜRE DOLDUĞUNDA BONUSLARI KALDIRACAĞIZ.

Sıkça Sorulan Sorular

Program Gerçekten Faydalı mı?

Tahmin ediyoruz ki, programın ne kadar etkili olduğundan şüphe duyuyorsun. "Acaba boşuna mı para vereceğim?" ya da "Ya paramın karşılığını alamazsam?" diye düşünüyor olabilirsin. Bu düşüncelerini çok iyi anlıyorum. 

Sayfadaki müşteri yorumlarına ya da Instagram hesabımıza bakabilirsin. Bazı insanlar fayda görüyor. Görmeyenler için 30 günlük iade hakkımız var.

Üyelik Ücreti Neden Euro Kurunda?

Şirketimiz Almanya bazlıdır. Dolayısıyla vergilendirilmesini doğru yapmak için, Euro kurundan ödeme alıyoruz. Kredi kartınız Türkiye'den ise, hiç sorun yok. 

Ödemeniz, kartınızda TL olarak güncel kurdan çekilecektir. Hata yaşanırsa, bankanızla konuşup yabancı kur ödemelerine izin almanız tavsiye edilir. 

Ya Eğitimden Fayda Görmezsem?

Tabii ki aklından geçiyor: "Hadi eğitime katıldım ve inceledim diyelim. Ancak hiç bir fayda görmedim. Bu durumda ne yapacağız?" diye düşünüyor olabilirsin. 

Hiç merak etme, 30 günlük iade hakkın bulunuyor. Biz haber verdiğinde, ödediğin ücreti iade edeceğiz. 

30 Günlük İade Nasıl İşliyor? 

İade hakkı eğitimden öğrendiklerini uygulayan, fakat sonucunda fayda görmeyen kursiyerler için geçerlidir. 

Dolayısıyla 30 gün içerisinde, egzersizleri tamamladığını kanıtlayarak (fotoğraf, ekran kaydı), fayda görmediğini belirterek iade isteyebilirsin. 

Bilgi hırsızlığından korunmak adında böyle bir şart koşuyoruz.

Alkan Bey' Birebir Ulaşacak mıyım?

Bu bir online eğitimdir. Psikolog Alkan Öztürk'ün birebir danışmanlık programı da bulunuyor. Dolayısıyla daha yakın bir destek istiyorsanız, danışmanlığa başvurmanız önerilir. 

Ancak programla birlikte katılacağınız Facebook grubumuz var. Sorularınızı oradan sorduğunuzda, Alkan Bey cevap verecektir.

Üyeliğim Bittikten Sonra Ne Olacak?

Silver üyeliğin 3 ay sürecek. Üç ayın sonunda üyeliğin iptal olacak. Bu süreçten sonra ihtiyacın olursa, üyeliğini uzatabilirsin. Aksi halde üyeliğini sonlandıracağız. Programa tekrar giriş yapmak istersen, bize bildirmen yeterli olacak. 

Üç aylık üyelik için tek seferlik €39,95 ödedikten sonra, ödemelerin otomatikman durdurulacak.

Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk programına sadece €39,95'e katıl! 

Sadece kısa süreliğine yaptığımız kampanyayla 3 aylık silver üyeliğe, sadece €39,95 ödeyerek katılabilirsin. Ayrıca €458,15 tasarruf edebilirsin. Kararını verdin mi?


©2020 - AlkanOzturk.com - Tüm Hakları Saklıdır.