KENDİNİ DEĞERSİZ HİSSEDEN İNSANA:

Yaşadığın Değersizlik Hissi, Mutlu Olmana Yardımcı Oluyor mu?

HER HANGİ BİR KONUDA KENDİNİ YETERSİZ VE DEĞERSİZ HİSSETTİĞİNDE, BAŞINA GELMEYEN KALMAZ. ANCAK BU DURUMU DURDURMANIN TEK YOLU, ÖZSAYGI.

Sadece 6 Derste, Değersizlik Hissini Müthiş Bir Özgüvene Dönüştüreceksin

Değersizlik hissi, hayatının her alanını etkiler. En başında aşk hayatını... Eğer bazı konularda istediğin noktada değilsen, özsaygın üzerinde çalışmalısın. Bu 6 modüllük programda öğreneceklerin, özsaygını zirveye çıkaracak.

Modül 1

Bu bölümde aktif olarak yaptıklarını ve yapacaklarını nasıl değerlendireceğini, nasıl eyleme geçeceğini öğreneceksin. Sürüklenmeyeceksin. Değerlerin ve hayallerin doğrultusunda hayatını yaşayacaksın. 

Modül 2

Programın ikinci bölümünde, kendini kendi gibi, olduğun gibi nasıl kabul edeceğini öğreneceksin. Dolayısıyla önüne binbir türlü gelişim kapıları açılacak.

Modül 3

Programın bu bölümünde, hayatın bütün sorumluluklarını bilinçaltı seviyesinde nasıl üstleneceğini öğreneceksin. Dolayısıyla problemlere takılı kalmayacak, anında çözümler üretebilen bir insan olacaksın.

Modül 4

Programın bu bölümünde, düşüncelerini ve fikirlerini, karşındaki insanın bozulmasından korkmadan aktarmayı öğreneceksin. Dolayısıyla doğru dili kullanarak, çevrendeki insanların seni %100 anlamalarını sağlayacaksın.

Modül 5

Programın bu bölümünde, sabah uyanma sebebin olan amacını belirleyecek ve bu amaç doğrultusunda hayatını yaşamaya başlayacaksın. Hayatının nereye gittiği, tamamen senin elinde olacak.

Modül 6

Son bölümde kişisel sınırlarını tamamen belirleyeceksin. Bu değerler doğrultusunda hayatını yaşamaya başlayacaksın. Başka insanlar seni kendi fikirlerine ikna etmeye çalıştığında, yolundan sapmayacak ve bütünlüğünü koruyacaksın.

İnsanların İyi Niyetini Kullanmalarını Geride Bırakıp, Saygıyla Yaklaştıklarını Görmek İstiyor musun?

Çok kötü. 

Seninle yüz yüze tanışmadığımız halde, hayatındaki en büyük problemi biliyorum. Belki bu problemin sen bile farkında değilsin. Daha fazla merak ettirmeden açıklayacağım:

Çevrendeki insanlara gerektiğinden fazla taviz veriyorsun ve sonucunda sınırların ihlal ediliyor… 

Kullanıldığını hissediyorsun. 

Manipüle edildiğini düşünüyorsun. 

Her olaydan sonra insanlara güvenini ve inancını kaybediyorsun. 

Hiç kimse seni istediğin gibi anlamıyor. 

Etrafındaki insanlar üzerine geliyorlar. 

İkinci plana atılıyorsun. İyi niyetin suistimal ediliyor. 

Ne sevdiğin insandan ne de arkadaşlarından beklediğin ilgiyi görmüyorsun. 

Çevrendeki insanlar sana psikolojik baskı yapıyorlar. Bunlar yaşadıklarının sadece bir kısmı… Öyle değil mi? Hayatında olan biten her şeyi bilme şansım yok. Ama bu kadarını bilmem yetmez mi? 

Her şeyden önce seni çok iyi anladığımı belirtmek istiyorum. Merak etme, yalnız değilsin. Ben de hayatımda uzun bir dönem boyunca aynı sorunlarla karşı karşıya kaldım. 

Yaptığım araştırmalar sonucunda, bu problemi yaşayan insanların ortak bir sorununu keşfettim. Ne biliyor musun? 

Düşük özsaygı. 

Özsaygın az olduğunda, yukarıda saydığım bütün sorunlarla karşılaşma ihtimalin yükselir. Dolayısıyla özsaygını yükselttiğinde, bütün problemler kendiliğinden çözülmüş olacak. Daha mutlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacaksın. 

Peki bunu nasıl başaracaksın?

Açıklıyorum: “Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk” programında, özsaygını 6 hafta içinde maksimum seviyeye getireceğiz. Tamamlayacağın egzersizlerle, kendin hakkında bugüne kadar keşfetmediğin şeylerin farkına varacaksın. 

Özsaygını bu programla yükselttikten sonra, hayatının hangi alanı olursa olsun, istediğin hedeflere ulaşacaksın. Emek verirsen tabii… Peki bu 6 haftalık eğitimde neler öğreneceksin? Detayları inceleyelim:

Huzurlu bir hayat yaratacaksın: Etrafındaki insanlardan beklemediğin olumsuz davranışlar gördüğünde, seni hiçbir şekilde etkilemeyecekler. Huzurun bozulmayacak. Olaylara karşı duruşun %100 tepkisiz olacak.
Bol neşeli, keyifli günler yaşayacaksın: Hani bilirsin belki, sabah uyandığında dün geceden aklında kalan negatif düşünceler, güne kötü başlamana sebep olur. Hayır… Aklından neler geçirirsen geçir, hangi olayı yaşarsan yaşa, keyfin ve neşen her zaman bol olacak.
Başarılı ve saygı duyulan bir insan olacaksın: Başka “saçma” insanlar yükselirken ve saygı görürken, sen neden aynısını yaşayamıyorsun diye kendine sorduysan, merak etme… İnsanlar tarafından her daim saygı ile karşılanacaksın. Neden? İnanılmaz başarılara ulaşan bir insan olacağın için!
Kendinle tam ve bütün olacaksın: İnsan bazen gönlünden başka davranmak ister ama karşısındaki insanı incitmemek için bambaşka davranır ya? Bunu zararsız bir davranış olarak görsek de, karakterine aslında büyük bir zararı var. Bu yüzden hiç kimseden korkmadan, çekinmeden, kendinle tam ve bütün bir insan olacaksın.
Geçinme kaygısı olmayan bir hayat yaşayacaksın: Geçinme kaygısı, finansal zorluklar insanın sadece iç dünyasında kendine yarattığı duygular ve durumlardır. Sırf bu kaygıyı yaşadığın için finansal durumunu ideal boyutlara getiremiyorsun. Bu yüzden bu kaygıyı ortadan kaldıracaksın ve bolluk, bereket içinde yaşayacaksın.
Sınırsız bağımsızlık duygusunu hissedeceksin: Belki bir aile üyesine, belki bir arkadaşa ya da sevgiliye bağlı kaldığını hissettin mi? Sanki onları incitmemek adına yapmayı sevmediğin şeyler yapıyorsun. Kimse tarafından sınırlanmadan, bağımsızlık içinde yaşayacaksın ve dolayısıyla çevrendeki insanlar senin hayatına dahil olmak isteyecekler.
Özgür bir hayat yaratacaksın: Hiç kimse birine veya bir şeye muhtaç yaşamak istemez. Sevgiliye muhtaç, işe muhtaç, paraya muhtaç… Özsaygını geliştirdiğinde, bunların hiçbirine muhtaç olmayacaksın hatta tam aksine, bütün bunlar sana muhtaç olacaklar. Kontrol sende olacak ve dolayısıyla özgür bir hayat yaşayacaksın.
Her şartta ve durumda şanslı olacaksın: İnsan bazen düşünür ya… “Ya X kişisi ne kadar şanslı. İstediği her şey sanki önüne sunuluyor.”. O insanın bir sırrı var. Özsaygıdan dolayı kendi becerilerine güvendiği için hayat, istediklerini önüne koyuyor. Aynı şansı ve belki de mistik gücü, sen de kendi hayatında yaratacaksın. Dolayısıyla her şartta ve durumda şans seninle olacak.
Kimseye ihtiyaç duymayacaksın: Çevremizdeki insanlar önemlidir, bunu en başında kabullenmek lazım. Bir elin nesi var, iki elin sesi var demişler. Katılıyorum ama… Başka insanlara en çok ihtiyaç duyduğun zamanda yanında olmadıklarını da bilir misin? “İşim var. Kusura bakma.” dediklerini duydun mu? İşte tam olarak böyle zamanlarda hiç kimseye ihtiyaç duymadan, bütün gücünle önündeki durumu kendi ellerinle çözeceksin.
Herkesin hayran olduğu bir insan olacaksın: Kendi yolunda azimle ilerleyen ve her geçen gün gelişim gösteren insanların farkı çok net belli olur. Başka bir enerji yayarlar ve bu yüzden diğer insanlar tarafından hayranlıkla karşılanırlar. Özsaygını arttırdığında, çevrendeki insanlar sana müthiş bir hayranlık gösterecekler.
Hayallerin hayata geçecek: İster aşk alanında, ister kariyer istersen fiziksel güzellik alanında… Hayalini kurduğun bütün hedeflerini hayata geçirmeye başlayacaksın. Öyle ki, sanki hiçbir efor sarf etmeden kolaylıkla hayallerin gerçeğe dönüşecek.
Olumlu düşünce tarzıyla hayatını yaşayacaksın: Sanki her şey iyiymiş gibi bir de aklında o küçük şeytanın seni suçlaması, olumsuz cümleler söylemesi sinir bozucu bir durum değil mi? Düşüncelerin dünyanı şekillendirir demişler. Bu yüzden aklından geçen negatif düşünce tarzını, %100 pozitif düşünce tarzına çevireceksin. Dolayısıyla hayatındaki bütün negatif olayları yok etmiş olacaksın.
Kararlarını ertelemeyip direkt eyleme geçeceksin: Karar verdikten sonra haftalar hatta aylar boyunca erteleme alışkanlığını bilir misin? Atalet de derler. Emin olabilirsin ki arzuladığın hayatı yarın yaratabilecekken, ertelediğin için bu kadar uzuyor. Kararlarını ertelemeden, hemen eyleme geçen bir insan olacaksın.

Hayatımda o kadar çok şey değişti ki. Başta her şeye bakış açım. Hiç bu kadar etkili olabileceğini düşünmemiştim.  

DAMLA S. 

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Hayata karşı artık daha pozitifim. Seni tanıdığım günden beri hayatımı daha pozitif yaşıyorum. Teşekkür ederim.  

İLSA A.

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Eğitmenin Hakkında

Psikolog Alkan Öztürk

Psikolog Alkan Öztürk, yayımladığı içeriklerle 2 yılda 1.059.047 kadının hayatlarını değiştirmelerine yardımcı oldu. Aynı zamanda ilişkiler alanında Türkiye'nin en büyük bloğunu kurdu. Online eğitim programlarıyla sen de hayatını değiştirebilirsin.

Katılma Kararını Vermen için Daha Ne Yapabilirim?

Biliyorum, büyük ihtimalle bu online kursun ne kadar işe yarayacağından şüpheleniyorsun. Yerinde olsam, ben de aynısını düşünürdüm. Bu soru işaretini ortadan kaldırman için, 6037 TL değerinde diğer programlarımıza da ücretsiz erişim hakkı vermek istiyorum.

3 aylık silver üyelik - €458,15 yerine

€39,95


Bugün katıldığında, programa 3 aylık giriş hakkı alabilirsin. Üç ayın sonunda ya yenileyebilirsin, ya da üyeliğini iptal edebilirsin.

%100 Online Eğitim Programı
7/24 Erişilebilir Sistem
12 Saati Aşan Bonus Programlar
İnteraktif Egzersizler
Gizli Facebook Grubu (Tercihen)

BONUS PROGRAMLAR:€458,15 Tasarruf Etmek İster misin?


Senin adına ayırdığımız kontenjanı bugün doldurduğunda, aşağıdaki programların her birini hesabına hediye olarak ekleyeceğiz.

"Erkeğin Aşkla Yaklaşsın" E-Kursu
"Ömür Boyu Seninle Olmak İstesin" E-Kursu
"Güçlü Kadının 10 Sırrı" Online Programı
"Çöken İlişkini Kurtar" E-Kursu

SÜRE DOLDUĞUNDA BONUSLARI KALDIRACAĞIZ.

Sıkça Sorulan Sorular

Program Gerçekten Faydalı mı?

Tahmin ediyoruz ki, programın ne kadar etkili olduğundan şüphe duyuyorsun. "Acaba boşuna mı para vereceğim?" ya da "Ya paramın karşılığını alamazsam?" diye düşünüyor olabilirsin. Bu düşüncelerini çok iyi anlıyorum. 

Sayfadaki müşteri yorumlarına ya da Instagram hesabımıza bakabilirsin. Bazı insanlar fayda görüyor. Görmeyenler için 30 günlük iade hakkımız var.

Üyelik Ücreti Neden Euro Kurunda?

Şirketimiz Almanya bazlıdır. Dolayısıyla vergilendirilmesini doğru yapmak için, Euro kurundan ödeme alıyoruz. Kredi kartınız Türkiye'den ise, hiç sorun yok. 

Ödemeniz, kartınızda TL olarak güncel kurdan çekilecektir. Hata yaşanırsa, bankanızla konuşup yabancı kur ödemelerine izin almanız tavsiye edilir. 

Ya Eğitimden Fayda Görmezsem?

Tabii ki aklından geçiyor: "Hadi eğitime katıldım ve inceledim diyelim. Ancak hiç bir fayda görmedim. Bu durumda ne yapacağız?" diye düşünüyor olabilirsin. 

Hiç merak etme, 30 günlük iade hakkın bulunuyor. Biz haber verdiğinde, ödediğin ücreti iade edeceğiz. 

30 Günlük İade Nasıl İşliyor? 

İade hakkı eğitimden öğrendiklerini uygulayan, fakat sonucunda fayda görmeyen kursiyerler için geçerlidir. 

Dolayısıyla 30 gün içerisinde, egzersizleri tamamladığını kanıtlayarak (fotoğraf, ekran kaydı), fayda görmediğini belirterek iade isteyebilirsin. 

Bilgi hırsızlığından korunmak adında böyle bir şart koşuyoruz.

Alkan Bey' Birebir Ulaşacak mıyım?

Bu bir online eğitimdir. Psikolog Alkan Öztürk'ün birebir danışmanlık programı da bulunuyor. Dolayısıyla daha yakın bir destek istiyorsanız, danışmanlığa başvurmanız önerilir. 

Ancak programla birlikte katılacağınız Facebook grubumuz var. Sorularınızı oradan sorduğunuzda, Alkan Bey cevap verecektir.

Üyeliğim Bittikten Sonra Ne Olacak?

Silver üyeliğin 3 ay sürecek. Üç ayın sonunda üyeliğin iptal olacak. Bu süreçten sonra ihtiyacın olursa, üyeliğini uzatabilirsin. Aksi halde üyeliğini sonlandıracağız. Programa tekrar giriş yapmak istersen, bize bildirmen yeterli olacak. 

Üç aylık üyelik için tek seferlik €39,95 ödedikten sonra, ödemelerin otomatikman durdurulacak.

Maksimum Özsaygı Maksimum Mutluluk programına sadece €39,95'e katıl! 

Sadece kısa süreliğine yaptığımız kampanyayla 3 aylık silver üyeliğe, sadece €39,95 ödeyerek katılabilirsin. Ayrıca €458,15 tasarruf edebilirsin. Kararını verdin mi?


©2020 - AlkanOzturk.com - Tüm Hakları Saklıdır.