KAYBETME KORKUSU YAŞAYAN KADINA:

Sevgilinin Ömür Boyu Sadece Seninle Olacağından Emin misin?

HER AN HAYATINDAN GİDEBİLECEĞİNİ DÜŞÜNMEK, İNSANI YIPRATIR. BİLİYORUM... BU YÜZDEN UZUN YILLAR SÜREN İLİŞKİLERİN SIRRINI ÖĞRENMEN ŞART. HAZIR MISIN?

Sadece 3 Derste, Uzun Yıllar İlişkilerin Sırrı Öğrenebilir ve Uygulayabilirsin

Sürekli kaybetme korkusu yaşamamak, ilişkide ne yaptığını bilmediğine işaret ediyor. Ancak bunu 3 derste öğrendiğinde, ilişkin daha güçlenecek.

Modül 1

Bu bölümde seni şaşırtacak bir gerçekten bahsedeceğim. Uzun vadeli ilişkilerde, erkeklerin "duygu" konusuna nasıl baktıklarını öğreneceksin. "Üç Paylaşım Türü" teorisiyle nasıl davranman gerektiğini keşfedeceksin. 

Modül 2

İkinci modülde, uzun vadeli ilişkide standartların ve sınırların öneminden bahsedeceğiz. Kendi standartlarını belirledikten sonra, onuna standartlarını analiz etmeyi öğreneceksin. Dolayısıyla hata yapmaktan kaçınacaksın.

Modül 3

Mutluluk arayan kadınların en başta neden kaybettiklerini öğreneceksin. Mutluluğu partnerinde aramak yerine ne yapman gerektiğini bilirsen, onun için çok değerli bir insan olacaksın. Dolayısıyla bu bölümde, dengeyi nasıl yaratacağını öğreneceksin. 

Partnerinle Uzun Vadede Nasıl Mutlu Olacağını Öğrenmek İstiyor musun?

Neler hissettiğini tahmin edebiliyorum. Rüya gibi bir ilişkinin içindesin… Tamam belki birkaç probleminiz oldu ama karşındaki adam gerçekten istediğin gibi. Ancak tek bir problem var: Kaybetme korkusu yaşıyorsun. 

Belki şu anda seninle birlikte ama yarın ne yapacağından hiç emin değilsin. Evet, açık ve net: Korkuyorsun. 

Neden korkuyorsun? Çünkü bugüne kadar çok adamla tanıştın fakat hiçbiri sana aynı duyguları yaşatamadı. Bu adamın sana hissettirdikleri gerçekten çok farklı. Çok özel… 

Bir daha böyle bir adamı bulamayacağın düşüncesi seni deli ediyor. Dolayısıyla bazı stratejiler keşfetmek için araştırıyorsun. 

“Bu adamın ömür boyu benimle olması için ne yapmalıyım?” 

“Aniden beni terk etmemesi için nasıl bir yol izleyebilirim?” 

“10 sene sonra hala benimle olmak istemesi için ne olması gerekiyor?” 

… gibi sorular zaman zaman aklından geçiyor. Merak etme, senin dışında binlerce kadın aynı soruları sordu ve çözüm aradılar. Aldığım yüzlerce e-posta ve mesaj sonucunda, bu problemi ortadan kaldırmak için araştırma yapmaya başladım.

Çözümün o kadar zor olmadığını anladım. Hatta daha net olmak için şöyle söyleyeyim: Seninle ömür boyu birlikte olmasını sağlayacak sırrı, 1 saatlik bir videonun içine sığdırabildim. 

Dolayısıyla şöyle düşün: Sadece 1 saatini Instagram yerine bu videoya yatırdığında, seni yiyip bitiren sorunun çözümü öğreneceksin. Sırrı keşfedeceksin. Peki ya nasıl?

Hazır mısın?

“Ömür Boyu Seninle Olmak İstesin” video eğitimi… Bu programın sonunda, ömür boyu süren ilişkilerin sırrını keşfedeceksin. Bu sırrı keşfettikten sonra kendi ilişkine de uyarlayabilir güce sahip olacaksın. 

Dolayısıyla kaybetme korkusu, kendini rahatlığa bırakacak. Gönlün ve kafan rahat olacak çünkü seninle ömür boyu kalacağından adın gibi emin olacaksın.

Bu tabii öyle büyü falan değil… Psikoloji bilim tarafından kanıtlanmış teorilerle, erkeklerin neye tepki gösterdiklerini öğreneceksin. Hangi tip kadının yanında bir ömür geçirmek istediklerini keşfedeceksin. 

Programda geçireceğin 1 saatten sonra kendinden hiç olmadığın kadar emin olma ihtimalin çok büyük. Eğitimin içeriğinden kısaca bahsedelim:

Alkan Bey, ben bu 2 kuralınızı uyguladım. Gerçekten işe yarayacağını hiç düşünmemiştim. Çok şaşırdım.  

TUĞBA A. 

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Mutluluk paylaşan kadın teorisini uyguladım. Konuştuğum adam, benden daha iyisini bulmanın imkansız olduğunu söyledi. 

Gİzem T.

KATILIMCI BAŞARI HİKAYESİ

Eğitmenin Hakkında

Psikolog Alkan Öztürk

Psikolog Alkan Öztürk, yayımladığı içeriklerle 2 yılda 1.059.047 kadının hayatlarını değiştirmelerine yardımcı oldu. Aynı zamanda ilişkiler alanında Türkiye'nin en büyük bloğunu kurdu. Online eğitim programlarıyla sen de hayatını değiştirebilirsin.

Katılma Kararını Vermen için Daha Ne Yapabilirim?

Biliyorum, büyük ihtimalle bu online kursun ne kadar işe yarayacağından şüpheleniyorsun. Yerinde olsam, ben de aynısını düşünürdüm. Bu soru işaretini ortadan kaldırman için, 6037 TL değerinde diğer programlarımıza da ücretsiz erişim hakkı vermek istiyorum.

3 aylık silver üyelik - €458,15 yerine

€39,95


Bugün katıldığında, programa 3 aylık giriş hakkı alabilirsin. Üç ayın sonunda ya yenileyebilirsin, ya da üyeliğini iptal edebilirsin.

BONUS PROGRAMLAR:€458,15 Tasarruf Etmek İster misin?


Senin adına ayırdığımız kontenjanı bugün doldurduğunda, aşağıdaki programların her birini hesabına hediye olarak ekleyeceğiz.

SÜRE DOLDUĞUNDA BONUSLARI KALDIRACAĞIZ.

Sıkça Sorulan Sorular

Program Gerçekten Faydalı mı?

Tahmin ediyoruz ki, programın ne kadar etkili olduğundan şüphe duyuyorsun. "Acaba boşuna mı para vereceğim?" ya da "Ya paramın karşılığını alamazsam?" diye düşünüyor olabilirsin. Bu düşüncelerini çok iyi anlıyorum. 

Sayfadaki müşteri yorumlarına ya da Instagram hesabımıza bakabilirsin. Bazı insanlar fayda görüyor. Görmeyenler için 30 günlük iade hakkımız var.

Üyelik Ücreti Neden Euro Kurunda?

Şirketimiz Almanya bazlıdır. Dolayısıyla vergilendirilmesini doğru yapmak için, Euro kurundan ödeme alıyoruz. Kredi kartınız Türkiye'den ise, hiç sorun yok. 

Ödemeniz, kartınızda TL olarak güncel kurdan çekilecektir. Hata yaşanırsa, bankanızla konuşup yabancı kur ödemelerine izin almanız tavsiye edilir. 

Ya Eğitimden Fayda Görmezsem?

Tabii ki aklından geçiyor: "Hadi eğitime katıldım ve inceledim diyelim. Ancak hiç bir fayda görmedim. Bu durumda ne yapacağız?" diye düşünüyor olabilirsin. 

Hiç merak etme, 30 günlük iade hakkın bulunuyor. Biz haber verdiğinde, ödediğin ücreti iade edeceğiz. 

30 Günlük İade Nasıl İşliyor? 

İade hakkı eğitimden öğrendiklerini uygulayan, fakat sonucunda fayda görmeyen kursiyerler için geçerlidir. 

Dolayısıyla 30 gün içerisinde, egzersizleri tamamladığını kanıtlayarak (fotoğraf, ekran kaydı), fayda görmediğini belirterek iade isteyebilirsin. 

Bilgi hırsızlığından korunmak adında böyle bir şart koşuyoruz.

Alkan Bey' Birebir Ulaşacak mıyım?

Bu bir online eğitimdir. Psikolog Alkan Öztürk'ün birebir danışmanlık programı da bulunuyor. Dolayısıyla daha yakın bir destek istiyorsanız, danışmanlığa başvurmanız önerilir. 

Ancak programla birlikte katılacağınız Facebook grubumuz var. Sorularınızı oradan sorduğunuzda, Alkan Bey cevap verecektir.

Üyeliğim Bittikten Sonra Ne Olacak?

Silver üyeliğin 3 ay sürecek. Üç ayın sonunda üyeliğin iptal olacak. Bu süreçten sonra ihtiyacın olursa, üyeliğini uzatabilirsin. Aksi halde üyeliğini sonlandıracağız. Programa tekrar giriş yapmak istersen, bize bildirmen yeterli olacak. 

Üç aylık üyelik için tek seferlik €39,95 ödedikten sonra, ödemelerin otomatikman durdurulacak.

Ömür Boyu Seninle Olsun programına sadece €39,95'e katıl! 

Sadece kısa süreliğine yaptığımız kampanyayla 3 aylık silver üyeliğe, sadece €39,95 ödeyerek katılabilirsin. Ayrıca €458,15 tasarruf edebilirsin. Kararını verdin mi?


©2020 - AlkanOzturk.com - Tüm Hakları Saklıdır.